о. Балі

Мальовничий острів Балі (до речі, вимовляється з наголосом на перший склад) вважається найбільш освоєною туристичною зоною країни. Настільки, що його іноді сприймають окремо від самої Індонезії. Першоздані ландшафти, тропічні ліси, вулкани, храми, чудові курорти з блакитними лагунами, яскраве нічне життя – тут є всі умови для різностороннього відпочинку. Балі ще називають островом тисячі храмів.
 

Часто на Балі для туристів проводять весільну церемонію. Це гарне дійство, але офіційної сили в Україні воно не має.
 
ГОТЕЛІ
На Балі представлені світові ланцюжки готелів: Hyatt, InterСontinental, Four Seasons, Starwood Hotels (The Luxury Collection, Le Meridien, Westin), Ritz-Carlton, Sofitel, Oberoi та інші. Кожен готель має величезну територію із екзотичною рослинністю. Єдина висотка на острові – готель Nikko Bali. Зараз же заборонено будувати готелі вище за пальми.
У багатьох індонезійських готелях є російськомовні представники.
 

На острові є готелі, що працюють у системі All inclusive.
 
 
ПЛЯЖІ
Балі оточений кораловими рифами. Пляжі в південній частині острова покриті переважно білим піском, а в північній і західній — чорним. Пляж Падангбай на північному сході славиться піском обох видів.
Мандрівникам, які шукають спокою, краще вирушити до Сануру, Джимбарана, на узбережжя Кандідаса або до Ловини. Всі ці місця з кораловими рифами та останками затонулих кораблів становлять великий інтерес для любителів дайвінгу та сноркелінгу.
 
СПА
Спа стало невід'ємною частиною відпочинку на Балі. Існують традиційні спа-салони і так звані destination spa - самостійні курорти, які, крім спа, нічого не пропонують.
Спа-центр є майже в кожному готелі. Серед найбільш популярних процедур - таласотерапія, заснована на використанні морської води та морських водоростей. У талассо широко використовуються процедури, спрямовані на поліпшення кровообігу, руйнування надлишків жирових відкладень, зволоження та очищення шкіри, розслаблення та зняття стресу.
 
ЕКСКУРСІЇ
Увагу туристів привернуть численні храми. Оглядова екскурсія Денпасаром, в яку входить відвідування Музею острова. Екскурсії на священну гору Батукау, до вулкан Батур і Абанг, в Убуд, поїздки на острови Ява, Ломбок, Лембонган.
Поціновувачів ручної роботи порадує широкий вибір екскурсій у села – центри народної творчості.
 
РОЗВАГИ
Рафтинг, різні види риболовлі, стрибки з парашутом, поїздки на чотириколісних мотоциклах-позашляховиках, сафарі на слонах, прогулянка пішки дном моря у спеціальних скафандрах (сивокер), гольф. Найвідоміші дайвінг-центри знаходяться на островах Менджанган, Пеніда, біля сіл Туламбен, Амед та Джемелук, Кандідаса, на курортах Нуса-Дуа та Санур. Відмінно можна провести час у аквапарку Waterbom Park & ​​Spa.
Щодня на острові Балі відбувається барвиста церемонія на честь освячення одного або кількох із 20 тис. храмів.