о. Бінтан

Бінтан - невеликий тропічний острів поряд із Сінгапуром. Це одне з небагатьох місць у світі, де можна знайти незіпсовані цивілізацією куточки. Чудові пляжі з м'якого білого піску простяглися на кілометри.
Рівень сервісу та дозвілля на Бінтані знаходяться на найвищому рівні.
На більшості курортів Бінтана приймають американські та сінгапурські долари, але в місті Танджунг Пінанг у ході лише рупії.
 
Близькість Сінгапуру робить цей курорт особливо привабливим. Можна провести кілька днів у цій країні, а потім перенестись у світ повної гармонії з природою.
 
КЛІМАТ
Бінтан розташований у зоні екваторіального клімату. Цілий рік тут спекотно та сонячно, зберігається високий рівень вологості. Середньорічна температура становить +28-30 °С. Часто йдуть дощі, але лише 5–10 хвилин.
 
ГОТЕЛІ
Готелі різного класу побудовані в національному стилі. Всі вони мають великі пишні сади, власні пляжі на узбережжі Південно-Китайського моря, ресторани та спортивні споруди.
 
У кожному готелі є спа-центр.
 
 
 
ЕКСКУРСІЇ 
Поїздка рибальськими містечками познайомить із королівським минулим Бінтана. Підйом на гору Гунунг Бінтан; екотур з мангрових лісів; екскурсія "Традиційна рибалка" з дегустацією. Маршрут за трьома визначними пам'ятками південного Бінтана: столиці острова Танджунг Пінанг, невеликому китайському рибальському поселенню Сенггаранг, колишньому центру малайської імперії Пулау Пеніенгат.
 
РОЗВАГИ
Для любителів активного відпочинку пропонуються катання на водних лижах, «банані», заняття парусним спортом, вейкбордингом, дайвінгом, сноркелінгом, віндсерфінгом, гольфом, тенісом.
У Танджунг Пінангу можна купити сувеніри, пройтися рибними та фруктовими ринками, відвідати центр ремесел Шрі Бінтан.
 
Острів Бінтан є зоною безмитної торгівлі, що особливо приваблює любителів шопінгу.