о. Брач

Острів Брач ​​- третій за величиною острів Адріатичного моря і один із найкрасивіших у Хорватії. На острові багато соснових лісів, виноградників та оливкових гаїв. Місцеві курорти - Супетар, Пучіще, Бол, Сутіван, Сумартін - невеликі та затишні містечка. Зі Сплітом Брач ​​пов'язаний поромним повідомленням.

Брач — чудовий вибір для тих, хто тікає від суєти та галасу великих міст. Також острів добрий для любителів віндсерфінгу.
 
ГОТЕЛІ
В основному готелі острова (3-4 *) розташовані близько до берега. Частину з них нещодавно відреставровано.
 
ПЛЯЖІ
Узбережжя Брача сильно порізане. Пляжі острова піщані та галькові, простяглися на десятки кілометрів. Вхід у море пологий, що зручно для дітей.
 
 

 
Найвідоміший пляж міста Бол Zlatni Rat («Золотий мис»). Цей мис із гальки виступає в морі майже на 300 м і змінює свою форму під впливом вітру та хвиль.
 
ЕКСКУРСІЯ 
Відпочиваючи на Брачі, варто подивитися архітектурну пам'ятку «Пустеля Блака», Драхоніву печеру, Видову гору з найвищою вершиною на островах Хорватії. Можна відвідати острів Хвар, Спліт та Трогір, Дубровник.
 
РОЗВАГИ
Любителі віндсерфінгу завжди знайдуть на Брачі вітер, а до послуг тенісистів — безліч ґрунтових кортів та тенісний стадіон, де проводяться відкриті чемпіонати Хорватії з тенісу.
У ресторанах подають чудове місцеве рожеве вино, а також страви з риби та морепродуктів, які не залишать байдужими гурманів.