о. Фуэртевентура

Фуертевентура - другий за величиною острів Канар, він розташований ближче всіх до Африки: відстань до Марокко - менше 100 км. Освоєння Фуертевентура туристами почалося порівняно недавно, тут поки немає настільки розвиненої інфраструктури та індустрії нічних розваг, як на інших островах Канарського архіпелагу. Втім, і місцевих жителів тут менше - центральна частина острова не заселена і зберігається в первозданному вигляді.
Острів Фуертевентура хороший для тихого і спокійного відпочинку в оточенні цікавою природи.
 

Вітри - несильні, але постійні (сильніші - з березня по жовтень) - здобули острову славу центру віндсерфінгу. Дощі тут - вкрай рідкісне явище.
 
ПЛЯЖІ
Фуертевентура - самий пляжний канарський острів. Велика частина його берегової лінії (340 км) - пустельні пляжі з білого дрібного піску. Море тут неглибоке, а вода надзвичайно чиста, бірюзового кольору.
 
ЕКСКУРСІЇ
Рекомендується відвідати найкрасивіше поселення на Фуертевентурі - село Бетанкур з багатим історичним минулим, заповідник Корралехо і гору Тіндайя, а також острова Лобос і Лансароте.
 

На Фуертевентурі немає російськомовних гідів.
 
 
РОЗВАГИ
Найголовніший вид спорту на острові - це віндсерфінг, тут же проводяться і чемпіонати світу. Також популярні серфінг, дайвінг, снорклінг, вітрильний спорт, теніс, гольф, підводне полювання і глибоководна рибалка. Дуже розвинений екологічний туризм - піші та велосипедні прогулянки. Можна зафрахтувати яхту, покататися верхи, на квадроциклах, велосипедах. Пропонуються сафарі на верблюдах, джип-сафарі.
Можна відвідати національні парки Дюни Корралехо і острів Лобос, Мальпес-де-ла-Арена, Гора Тіндайя.