о. Фукуок

Фукуок - найбільший острів у В'єтнамі, розташований за 45 км від материка, в Сіамській затоці. Острів поєднує в собі гарні піщані пляжі, засаджені кокосовими пальмами, невисокі гори та пагорби з незайманими тропічними лісами, бурхливими водоспадами та річками. За площею він дорівнює Сінгапуру.
Відпочинок на острові спокійний і нешумний для тих, хто хоче відволіктися від повсякденних турбот і зайнятися водними видами спорту. Фукуок - одне з небагатьох місць у В'єтнамі, де можна спостерігати захід сонця в морі.
На острів найзручніше дістатися літаком з Хошиміну (близько 40 хвилин). Крім того, з міста Ха Тьєн на материку ходить судно (1,5 години).
 

Готелі на Фукуоці знаходяться біля пляжів.
 
 
КЛІМАТ
Сезон дощів на Фукуоці триває лише місяць — у жовтні. Температура повітря цілий рік близько +30 °С. Температура води – від +27 °С до +30 °С.
 
ПЛЯЖІ
Фукуок відомий білими пляжами та кришталево чистою морською водою. Найкрасивіші пляжі знаходяться вздовж західного узбережжя та на півдні острова. Пляж Dai називають найкращим у світі затишним пляжем.
 
ЕКСКУРСІЇ 
Історичною пам'яткою Фукуок є колишня Кокосова в'язниця — одна з найбільших в Індокитаї. На півночі острова в гірській частині знаходиться природний заповідник. Можна відвідати дві великі плантації з вирощування перлів (завдяки їм Фукуок називають ще перловим островом) або вирушити на найближчі безлюдні острівці.
 
РОЗВАГИ
Фукуок притягує дайверів рідкісною підводною флорою та фауною, барвистими коралами, а також відсутністю небезпечних акул. Гордістю острова є дайвінг-центр. Крім того, тут можна зайнятися рибалкою.
На Фукуоці безліч ресторанчиків зі свіжими морепродуктами та унікальним місцевим рибним соусом – своєрідною визначною пам'яткою.