о. Гомера

Маленький острів Гомера знаходиться всього в 30 км від південно-західного узбережжя Тенеріфе.
Атмосфера острова трохи провінційна, він менш обжитий, туристична інфраструктура розвинена дуже погано. Острів є єдиним в архіпелазі, де відсутні сліди вулканічної активності. Гомера любимо екотуристів, на самоті прокладати шлях його незайманими лісами і ущелинами з рюкзаком за спиною.
Тенеріфе і Гомера з'єднують пороми. Туристи прибувають на острів в порт міста Сан-Себастьян-де-ла-Гомера, столиці острова.
 

Гомеру цінують перш за все за її первозданну природу.
 
 
ПЛЯЖІ
Береги Гомери обривисті, пляжі неширокі, вкриті чорним вулканічним піском або камінням. Довжина пляжів на острові не перевищує 600 метрів.
Курорт Плайя-де-Сантьяго вважається самим сонячним на острові.
 

Більшість пляжів острова - це невеликі бухти.
 
 
ЕКСКУРСІЇ
Взявши на прокат машину, можна об'їхати весь острів.
Пам'ятки Сан-Себастьяна, столиці острова, розташувалися на його головній вулиці Calle de Medio і пов'язані з ім'ям Христофора Колумба: церквою Іглесія-де-Асунсьйон, колодязем, з якого бралася вода на кораблі Колумба. Графська вежа - останній зі збережених фортифікаційних споруд Гомери епохи конкістадорів.
Скелі Лос-Органос на північній частині острова дійсно нагадують труби органу. Їх можна побачити тільки з моря.
Національний парк «Гарахонай» включений в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Цікавий тим, що на його території зберігся шматочок субтропічного лаврового лісу.
Долина Гран-Рей вражає своїми рукотворними терасами і природними ярами.
До визначних пам'яток острова відносять особлива мова свисту - сільбо, за допомогою якого раніше пастухи перемовлялися через сильно перетинає місцевість острова. У багатьох ресторанах острова туристам демонструють «бесіду» двох свистунів.
 

Острів є привабливим місцем для самостійної або організованою одноденної екскурсії.