о. Хайнань
Лікувальний курорт

Хайнань - єдиний у Китаї острів з тропічним кліматом, розташований на півдні країни. Він знаходиться на одній широті з Гаваями, за що ще називають Східними Гавайями. Хайнань омивається Південно-Китайським морем, яке відрізняється особливою чистотою і багатим підводним світом. Мальовничі краєвиди, культурно-історичні пам'ятники, блакитне море, тропічна рослинність та фауна, теплі джерела, а також самобутня культура місцевих жителів — чи народностей і мяо — приваблюють сюди туристів.
 

Хайнань – зона безмитної торгівлі. Іноземним та китайським туристам дозволено купувати імпортні товари без податків на суму, що не перевищує 5000 юанів (близько $800).
 
ЛІКУВАННЯ
Хайнань славиться своїми термальними джерелами, багатими на різноманітні мікроелементи — радон, фтор, сірчистий водень, натрій, калій та інші. Купання у радонових джерелах допомагає при хворобах опорно-рухової системи, радикулітах, ревматизмі, гінекологічних захворюваннях.
Вода калієво-натрієвих джерел надає цілющу дію при лікуванні захворювань нервової системи, шкіри, органів дихання. Поруч із джерелами збудовано готельні комплекси котеджного типу.
Найгарячі джерела Гуантань (температура води - +70-90 ° С біля початку) знаходяться на околицях міста Цюнхай.
Найбільш відомою та популярною є Долина термальних джерел Сінлун (+45–65 °С). Там представлені різні види джерел – від радонових до калієво-натрієвих.
Джерела Нантянь (+30-60 ° С) знаходяться за 30 км від міста Санья. Вони містять кремнієву кислоту та вуглекислий натрій.
У 70 км від Санья розташовані термальні джерела Цисяньлін (температура води - +97 ° С).
Неподалік Санії, в районі Фенікс, працює оздоровчий комплекс з рибною терапією (купання в термальному басейні з рибками, які, ніжно покусуючи шкіру, відлущують її). Такі процедури показані при захворюваннях шкіри, ревматичному артриті, стресі.
На Хайнані є також кілька центрів традиційної китайської медицини. На острові росте 137 видів протиракових рослин.
 

Курс лікування становить 8-25 днів. Вартість його нижча, ніж в інших країнах Південно-Східної Азії.
 
ЕКСКУРСІЇ 
Екскурсії містами Санья, Хайкоу, фольклорні села чи мяо. Також варто відвідати долину радонових джерел Сінлун, тропічний ботанічний сад, Ущелину метеликів, Музей морських раковин, океанаріум, розплідник крокодилів, морський зоопарк, Острів мавп, центр буддизму Наньшань, парк Олень повернув голову, даоський парк Небесні гроти "Світ пернатих", джунглі Янода, заповідник Дяолошань, гори Учжишань.
 

Туристи можуть відвідати екскурсії у В'єтнамі, Гонконгу.