о. Ібіца

Ібіца - наймодніший європейський курорт зі специфічною неформальною атмосферою. Це місце особливо приваблює як молодь, богему, моделей, мільйонерів, так і політиків і бізнесменів.
З настанням ночі острів перетворюється в один суцільний свято. Правда, останнім часом влада Ібіци намагаються надати їй образ курорту, розрахованого і на сімейний відпочинок.
Туристичний сезон тут триває з травня по жовтень.
 

Найгарячіша пора на острові - в серпні: в клуби стоять довгі черги, ціни на все різко підскакують.
 
ГОТЕЛІ
На Ібіці є варіанти проживання як в готелях (в основному 2-4 *) і апартаментах, так і на розкішних віллах. Бюджетний варіант для молоді - кемпінги.
 

Головний критерій оцінки місцевого готелю - рік реконструкції, а не кількість зірок.
 
ПЛЯЖІ
На Ібіці пляжі з дрібним золотистим піском, також є трохи кам'янистих. Вибирати є з чого: повністю облаштовані пляжі з широким спектром послуг; абсолютно дикі; для заняття водними видами спорту; тихі і затишні для безтурботного сну після бурхливої ​​ночі в клубі. Найвідоміший - 1,5-кілометровий пляж Лас-Салінас на півдні острова.
 

Ексклюзив Ібіци - музичні пляжі, де музика звучить з ранку до вечора.
 
 
ЕКСКУРСІЇ
Місто Ібіца, оглядова екскурсія по острову, морська прогулянка на скелястий острів Ес-Ведра.
 
РОЗВАГИ
Нічне життя Ібіци - це поєднання європейського молодіжного клубного відпочинку і іспанських традиційних нічних гулянь. На острові розташовані наймодніші дискотеки і мегаклуби, які вважаються кращими не тільки в Європі, але і в світі. Популярні клуби - El Divino, Pacha, Es Paradis в Сан-Антоніо, Space на Плайя-д'Ено-Босса. Щоліта на острів приїжджають найвідоміші ді-джеї Європи і світу. After-parties починаються о 6:00 і тривають до 15:00, але рух триває в музичних барах і прямо на пляжі. У місті Сан-Антоніо знаходиться знаменитий бар Cafe del Mar. Свята відкриття нового сезону дискотек на Ібіці в 2011 р пройдуть з 15 травня по 30 червня.
На острові працюють школи парусного спорту і віндсерфінгу, дайвінг-центри, центри верхової їзди і іподроми, можна взяти напрокат човна, каное, водні велосипеди. Є тенісні корти і шикарні поля для гольфу.
З дітьми обов'язково потрібно потрапити в один з аквапарків - «Аквамар» або «Акваландія».