ІталіяІталія

о.Іскья

Іскья - найбільший острів у Неаполітанській затоці, за 40 км від Неаполя. Термальні радонові джерела та грязі мулу, піщані пляжі та пишна тропічна рослинність зробили острів одним з найпопулярніших місць для відпочинку та відновлення здоров'я в Італії. Життя на Іск'є протікає в повільному ритмі, що особливо цінують сім'ї, зокрема з маленькими дітьми. Основні курорти острова славляться своїми термальними джерелами: Іскья Порто, Форіо, Казаміччола, Лакко Амено. Дістатися Іск'ї можна з Неаполя на катері.
 

Всі готелі Іські мають термальні басейни.
 
 
ЛІКУВАННЯ
Основні лікувальні фактори Іск'ї – м'який клімат; мінеральні джерела – гіпертермальні (68–72 °C) та термомінеральні (радонові хлоридно-натрієві, збагачені йодом та бромом); сульфідні мулові грязі; гроти "сухі" (з температурою до 70 ° C) і "вологі" (30-40 ° C), їх ще називають "природний хаммам".
Тут лікують захворювання опорно-рухового апарату, верхніх дихальних шляхів, обміну речовин, функціональні розлади нервової системи, шкірні та гінекологічні захворювання.
В Іскья Порто розташований Термальний центр. Багато готелів побудовані на природних термальних джерелах та мають власні термальні відділення.
На Іск'ї діють кілька термальних парків (найчастіше на березі моря в природних бухтах) з басейнами з термальною водою, лікувальними центрами, де можна пройти різні процедури. На деяких ділянках острова гарячі джерела б'ють ключем прямо в море (наприклад, у бухті Картаромана), утворюючи натуральні ванни термові вздовж берега.
 

Лікування, оздоровчі чи косметичні процедури краще бронювати в Україні, особливо на липень-серпень.
 
ЕКСКУРСІЇ 
Оглядова екскурсія островом, на острови Капрі та Прочіда, фольклорний вечір на човні або в таверні, «Винна прогулянка» з дегустацією. Екскурсії до Помпеї, Неаполя, Сорренто, Амальфі, Позітано.
 
РОЗВАГИ
Зі спортивних розваг на острові пропонуються дайвінг, прогулянки на конях, гольф, вітрильний спорт, віндсерфінг та сноркелінг, футбол, теніс, баскетбол, волейбол, гандбол. Популярні морські прогулянки навколо острова.
Вечори можна проводити у ресторанах, барах, тавернах, нічних клубах та дискотеках.
Хорошим подарунком з Іск'ї стане місцева косметика на основі термальної води та бруду.