ІталіяІталія

о. Капрі

Невеликий острів Капрі, розташований за 5 км від узбережжя Сорренто, - улюблене місце відпочинку світової еліти. Мальовничі пейзажі: скелясті гори, гроти, виноградники, пишна рослинність, чисте море і найголовніше - світська атмосфера приваблюють на Капрі відомих особистостей. Тому тут багато першокласних готелів, розкішних бутіків та вишуканих ресторанів. Надзвичайно м'який клімат (практично без дощів) показаний людям з легеневими захворюваннями.
Дістатися Капрі можна на катері з Неаполя, Сорренто, Форіо д’Іскья.
 

На острові немає автомобільного руху, і найпоширенішими видами транспорту є міні-автобус та таксі.
 
ПЛЯЖІ
Через скелясті та стрімкі береги пляжі на Капрі практично відсутні. Більшість із них — це кам'яні платформи, до того ж нерідко далеко від готелів. Найбільш популярні пляжі у Марина Піккола (галькові), а також пляжі у Фаральйоні, Блакитного гроту та маяка Пунта Карена.
 

Уздовж узбережжя острова розташовані затишні бухти, до багатьох з яких можна дістатися тільки човном.
 
ЕКСКУРСІЇ 
На Капрі не можна не подивитись Блакитний грот, сади Августа, віллу імператора Тіберія, руїни імператорських палаців і купалень, Фаральйони — загадкові кам'яні колоси. З міста Анакапрі на підйомнику можна піднятися на гору Соларо, звідки відкриваються розкішні пейзажі на Південні Апенніни, Неаполь, Везувій, Сорренто та острів Іскья.
З Капрі можна зробити екскурсії в Помпеї, Геркуланум, Неаполь, Позітано, Сорренто та Амальфі.
 
РОЗВАГИ
Морські прогулянки на яхті або човні навколо острова.
Численні ресторани припадуть до душі навіть примхливим любителям смачно поїсти.
 

Для любителів шопінгу місто Капрі — рай, в якому вони знайдуть одяг багатьох найвідоміших дизайнерів, виставлений на продаж у дорогих магазинах.