о. Кайо-Санта-Марія

 
 
 

 

Кайо-Санта-Марія розташований поряд з островами Кайо-Коко та Кайо-Гільєрмо. З материком його з'єднує дамба завдовжки близько 50 км. Цей мініатюрний острівець належить до архіпелагу «Королівські сади» і є частиною біосферного заповідника.
 
Поруч із островом Кайо-Санта-Марія знаходяться невеликі острівці Лас-Брухас та Енсенчос.
 
Це місце для умиротвореного та безтурботного відпочинку.
 
 
Курорт призначений для щирих любителів підводного плавання. Його морська флора та фауна вважаються унікальними, деякі види тварин і рослин водяться виключно у цих місцях, а прозорість води сягає 20 м.
 
 
ГОТЕЛІ
 
На довгому узбережжі острова розташовано лише близько 15 готелів, де їхнім постояльцям буде надано сервіс високого рівня. Всі готелі працюють за системою All inclusive.
 
ПЛЯЖІ
 
Пляжі острова піщані з м'яким білим піском та дуже чистою водою. Глибина починається неподалік берега.
 
Мальовничі дикі пляжі можна досліджувати не один день. Готельні пляжі відокремлені від них мангровими чагарниками або природними дюнами.
 
ЕКСКУРСІЇ
 
За 60 км від острова знаходиться місто Сан-Хуан-де-лос-Ремідос, історичний центр якого зарахований до всесвітніх архітектурних пам'яток.
 
Тут можна помилуватися численною громадою рожевих фламінго, які постійно живуть на острові.
 
РОЗВАГИ
 
На острові можна зайнятися різними видами водного спорту, а також пограти в теніс, пінг-понг, міні-боулінг, більярд, пляжний футбол та волейбол, ватерполо, баскетбол, отримати уроки дайвінгу в басейні, покататися на велосипедах і навіть постріляти з цибулі. Для дітей обладнано міні-клуби та ігрові майданчики, дорослі ж у цей час можуть взяти кілька уроків танців та іспанської мови.