о. Косумель

Косумель — острів у Карибському морі, найбільший із населених у Мексиці. Здебільшого він поцяткований болотами і вкритий густими джунглями, серед яких розкидані руїни — останки споруд великої цивілізації майя.
Косумель дуже популярний у дайверів, оскільки є частиною другого за величиною у світі коралового рифу.
На острові всього одне місто - Сан-Мігель. Курортне життя сконцентровано на західному узбережжі, де на білих піщаних пляжах розташовані всі готелі (3-5*) та дайвінг-клуби. Східне узбережжя небезпечне для плавання через хвилі, що створюють сильні підводні течії.
 

Територія Косумеля освоєна лише на 3%, решту займає національний парк.
 
 
ЕКСКУРСІЇ 
Цінителі історії можуть познайомитися з археологічними розкопками пам'яток майя, побувати в Чичен-Іце. Для тих, хто любить природу, пропонуються екскурсії в джунглі, Національний парк Чанканаб Лагун, тематичний парк Discover Mexico.
 
РОЗВАГИ
Косумель - чудове місце для дайвінгу, сноркелінгу, риболовлі, віндсерфінгу, кайтсерфінгу, вітрильного спорту, сплавів на каяках, катання на водних лижах. Протяжність місцевого рифу – понад 700 км, він поступається лише Великому Бар'єрному рифу в Австралії. Косумель відносять до одного з трьох найкращих у світі місць для дайвінгу.
Також можна пограти в гольф, проїхатися островом на баггі, джипі, тук-туку.
З «природних» розваг плавання з дельфінами, спостереження за птахами.
 

Весь дайвінг на Косумелі – це дайвінг на течії. Занурення здійснюються з човнів. Для дайвінгу з берега є величезний вибір місць на західному узбережжі острова.