ГреціяГреція

о. КрІт

КНОСС - ІРАКЛІОН 
Ви відвідаєте Кноський палац і зробите стрибок в минуле! Розгадати таємницю лабіринту Мінотавра можна тільки разом з досвідченим екскурсоводом! Потім, Ви підете в місто Іракліон - столицю острова Крит, відпочинете в кафе і, звичайно ж, пройдетеся по магазинах.
 

 

 

 

ЛАССІТІ - ПЕЩЕРА ЗЕВСА
Ви насолодитеся дикою природою плато Лассіті і приємною прохолодою карстової печери Зевса, побачите роботу гончара та самі зробите сувенір на гончарному крузі. А в монастирі Богородиці Серцевої доторкнетеся до знаменитої чудотворної ікони.

 

 

 

РЕТІМНО - ПРЕВЕЛИ
В програму екскурсії входять дуже різні об'єкти! Прогулятися по старовинному Ретімно - одне задоволення! Монастир Превели (XVвека) - стане справжнім відкриттям для християн! Потім, на пляжі Плакиас, Ви викупаєтеся в лівійському море і пообідаєте. На завершення подорожі, відвідайте знамените Курталіотское ущелині.
 
 
 

СПІНАЛОНГА - АГІОС НІЛОЛАОС
Цікава і нестомлюючого екскурсія. На традиційному кораблику Ви відвідаєте острів-фортеця Спіналонга. Потім, підете в знамените курортне містечко Елунда, де відпочинете на пляжі, викупаєтеся і пообідаєте. А прогулянка по місту Агіос Ніколаос стане хорошим фіналом відмінною екскурсії.
 

 

 

 

 

СФЕНДОНІ-АКСОС
Ця екскурсія не схожа на інші, вона проходить в гірських районах Криту, які залишилися в стороні від туристичних маршрутів. На один день Ви відчуєте себе частиною цього суворого патріархального світу. Ви прогуляєтеся по традиційним селах Муртзана і Аксос, де познайомитеся з крітської архітектурою, укладом життя горян та секретами народних ремесел. Потім, відвідайте давню печеру Сфендоні протяжністю 145 метрів і віком 8 млн. років.
 
УЩЕЛИНА  САМАРЬ
Ви пройдете по гірському каньйону до самого берега Лівійського моря, познайомитеся з дикою критської природою і побачите рідкісну флору і фауну. Самарь - це найдовше ущелині Європи, де можна розвести гори руками! Вам забезпечені приголомшливі враження, доступні тільки справжнім сміливцям!
Екскурсія не рекомендується для людей зі слабким здоров'ям і сім'ям з маленькими дітьми!
 
 
КНОСС - ЛІХНОСТАТИС
Кносський палац і лабіринт Мінотавра- «перлина Криту», якій більше 4 500 років! Іракліон - сучасна столиця острова. У музеї критської життя під відкритим небом Ліхностатіс можна спробувати Крит на смак! Вас чекають уроки критської кухні і виноробства, традиційні напої, а також, музика і танці.
Ласкаво просимо на Кріт!
 
 
 
В ГОСТЯХ У ЕЛЛІНОВ

Ви поринете в світ справжнього грецького свята! Концертна програма, складена за нашим сценарієм, російський конферансьє, кращі колективи музикант
 
ів, співаків і танцюристів, смачний критський вечерю і прекрасне грецьке вино - все це дозволить Вам повеселитися від душі!
 
 
 
БАГАТО, ШУМНО И ПО-КРІТСЬКИ!

Веселий вечір з критськими піснями, танцями і вечерею в традиційній садибі. Гостинна крітська сім'я розкриє для Вас двері свого будинку, розповість про місцеві традиції та стилі життя. І тільки тут, під дзвін келихів з вином, Ви зрозумієте справжнє значення слова: «Ямас!»
 
 
 
 
МАГІЯ ЧАРІВНОГО ЛІСУ
За дикої гірській дорозі Ви підніметеся вище хмар в тисячолітній дубовий ліс Рувас. Вас чекає підкорення незвіданих районів Криту на джипах, прогулянка по ущелині, обід на багатті в тіні величезних дубів і платанів і розваги на свіжому повітрі. На форелеве фермі прісноводного озера Заріс, Ви насолодитеся природою і чашкою ароматної кави. Ця екскурсія - по-справжньому хороший відпочинок для любителів природи і пікніків!