о.Ла-Діг

Острів Ла-Діг площею лише 10 кв. км (четвертий за величиною країни) вважається найбільш екзотичним на Сейшелах. Надзвичайно мальовничі величезні гранітні валуни на пляжах, кокосові та коричневі плантації. Місцевий підводний світ – це понад 100 видів коралів, раковини дивовижних форм та строкаті риби.
Ритм життя на Ла-Дізі повільний. На острові немає автомобілів, проте популярні велосипеди, які можна взяти напрокат біля причалу La Passe.
 
ПЛЯЖІ
Тутешній пісок має ніжний рожевий відтінок. Море дуже чисте. Пляжі Anse Bonnet Carre, Anse Cocos, Anse La Reunion, Anse Patates, Anse Pierrot, Anse Severe, Anse Source d’Argent, Anse Union хороші для плавання, на деяких з них також популярний сноркелінг.
Острів оточений кораловим рифом, біля якого є багато підходящих місць для підводного плавання. Серфери збираються на пляжі Grand Anse.
Близько від берега проходять сильні океанські течії, тому слід бути обережними. Про небезпечні хвилі та течії попереджають таблички з написами різними мовами.
 

Бухта Source d’Argent – ​​місце тяжіння всіх туристів. Найкращі фотографії з Сейшела виходять саме там, серед величних гранітних блоків, що скочуються з зелених пагорбів до самої води прозорого моря.
 
РОЗВАГИ
Прибережні води ідеальні для зайняття практично будь-якими видами водного спорту. Ла-Діг надає чудові умови для дайвінгу. Місцева риболовля обов'язково закінчується багатим уловом.
З Ла-Діга можна відвідати острови Старша Сестра, Молодша Сестра, Фелісіте, Кокосовий та Маріанни.
 

Вечірні розваги не дуже різноманітні: кілька клубів, ресторани та бари.