о. Лангкаві

Острів Лангкаві — рай незайманих цивілізацією ландшафтів, що знаходиться біля північно-західного узбережжя Малакського півострова, неподалік Таїланду. Він має в своєму розпорядженні інфраструктуру та зручності світового рівня. Тут немає дискотек, галасливої ​​тусовки, архітектурних та історичних пам'яток. Зате Лангкаві оцінять ті, хто віддає перевагу небагатолюдним місцям з первозданною природою. Цей острів найбільше відвідуємо вітчизняними мандрівниками.
Найкращий засіб пересування на Лангкаві – таксі або взятий напрокат мотоцикл.
Сухий сезон триває на острові з грудня до березня, дощовий — з липня до жовтня (але дощі короткі).
Дістатися острова можна літаком з Куала-Лумпура. Як варіант — пором із Пенангу або з материкової частини Малайзії. Але іноді це можуть бути маленькі брудні суденці.
 

Острів - зона безмитної торгівлі. Щоб мати можливість робити покупки в магазинах Duty free, туристи мають пробути на Лангкаві не менше ніж 72 години.
 
ГОТЕЛІ
На Лангкаві переважають готелі 4-5*. Готелі та комфортні шале розкидані по всьому острову, променадів тут немає.
 
ПЛЯЖІ
Пляжі Лангкаві покриті м'яким білим піском (Пантай Танджунг Ру, Пантай Кок, Пантай Тенгах, Пантай Ченанг), а Пантай Пасір Хітам – чорним піском. Вони славляться найчистішою водою та затишними бухтами.
Шезлонги та парасольки на пляжі не виносять, їх встановлюють у тінистих пальмових алеях, що тягнуться вздовж пляжів.
 
ЕКСКУРСІЇ 
Оглядова екскурсія островом, відвідування зміїної та крокодилової ферм, водоспаду Телага Туджух, печери Гуа Черіта, озера Пулау-Даянг-Бунтинг на однойменному острові. Круїз островами архіпелагу. Популярна також поїздка до морського заповідника «Пулау-Пайяр», мангровими чагарниками, джунглями.
 
РОЗВАГИ
На Лангкаві дуже гарний підводний світ і цей факт давно оцінили дайвери. На острові пропонується великий вибір інших водних розваг: віндсерфінг, водні лижі, катамарани, катання на човнах, риболовля. Є поля для гольфу.
Океанаріум «Підводний світ Лангкаві» залишить незабутні враження.
Нічні розваги можна знайти у районах Пантай Ченанг і Пантай Тенгах. Місцеві ресторани можуть не блищати обстановкою, але годують у них чудово.
 

На острові можна провести весільну церемонію, оформляють шлюб за один день.