о. Лансароте

Лансароте - найпівнічніший і загадковий з Канарських островів. На ньому знаходиться 140 вулканів, які займають 3/4 території острова. Поєднання білосніжних пляжів і будинків з темними різнокольоровими відтінками лави справляє незабутнє враження. Зелені на острові трохи, але це не применшує його привабливості і унікальності - у Лансароте статус біосферного заповідника. Тут знаходиться багато ендемічною флори і фауни.
Основні туристичні зони розташовані в районах Пуерто-дель-Кармен, Коста-Тегісе, Плайя-Бланка і Пуерто-Калера.
Дістатися на Лансароте можна літаком з Тенеріфе або по морю з материка.
 
КЛІМАТ
Клімат на Лансароте сухий і сонячний, дощові дні трапляються тільки в грудні і січні. Середня річна температура повітря - +23 ° С.
 
На острові немає джерел або струмків.
 
 
ГОТЕЛІ
Туристи можуть вибрати проживання в готелях 3-5 *, апартаментах. На острові заборонено будівництво висотних будівель, тому навіть комфортабельні туристичні готелі споруджені в дусі місцевих архітектурних традицій.
 
На Лансароте закликають економно використовувати воду: в посушливому кліматі острова вона прирівняна до коштовності.
 
 
ПЛЯЖІ
На Лансароте є вибір пляжів з білого, червоного і чорного піску. Найпопулярніші - Тамарі, Папагайо, Орзола, Пуерто-дель-Кармен і Лас-Кучарас. У Арресифе, столиці Лансароте, знаходиться чистий пляж Ель редукт, відзначений «блакитним прапором». Пляж Онда, що неподалік від аеропорту, один з найбільш протяжних на острові.
 
ЕКСКУРСІЇ
Національний парк «Тіманфайя», Вогненні гори, печери Куева-де-лос-Вердосу і Лос-Хамеос-дель-Агуа, Фонд художника Сесара Манріке, Музей вина.
Багато історичних пам'яток знаходиться в Арресифе і в стародавній столиці острова Тегісе. У Арії, ТІАС, Яісе можна побачити типову острівну архітектуру.
Проводяться морські екскурсії на острови Лобос і Фуертевентура.
 
Не можна збирати вулканічні матеріали - вони складають основу геології острова.
 
 
РОЗВАГИ
Дельтапланеризм, стрибки з парашутом, кайтинг, серфінг, підводне плавання, вітрильний спорт, гольф, верхова їзда, теніс, катання на велосипедах.
В Пуерто-Калера знаходиться парк пригод «Техаське ранчо». В Пуерто-дель-Кармен - розважальний центр Montana Tropical. Можна подивитися фламенко, шоу з папугами, покататися на верблюдах по вулканах. З оглядового майданчика Мірадор-дель-Ріо відкривається вид на архіпелаг Чініхо.
Вироби народних промислів, сувеніри варто купувати в Будинку-музеї селянина, на суботньому ринку в Арії, на виставці народного промислу в Манча-Бланка (середина вересня).
Ресторани, бари, кафе, дискотеки зазвичай працюють до пізньої ночі. Для азартних гравців в Пуерто-дель-Кармен є казино.
 
Вина з області Ла-Херія відрізняє чистий смак. Особливо рекомендується мальвазія і білі вина.