о. Ланта

Острів Ланта знаходиться біля південного узбережжя Таїланду, за 80 км на південь від Крабі. Через відсутність аеропорту цей мальовничий тропічний острів уникнув масового напливу туристів. Острів пов'язаний поромним сполученням з Крабі (час у дорозі — 2 години), а також з островами Пхукет та Пхі-Пхі.
Ланту прикрашають білі піщані пляжі, чисте море, пишна тропічна природа, мангрові зарості, барвисті коралові рифи.
 

Це чудове місце для любителів тиші та спокою.
 
 
ПЛЯЖІ
Берегова лінія острова складається з мангрових чагарників із піщаними пляжами. Основна туристична зона знаходиться на західному узбережжі. Східне узбережжя розвинене меншою мірою, але саме сюди їдуть ті, хто хоче усамітнення.
Пляж Клонг Дао в північній частині острова хороший для відпочинку з дітьми. Пляж Лонг – для любителів активних водних видів спорту. Клонг Хонг сподобається шанувальникам сноркелінгу та підводного занурення. Клонг Нін з широкою піщаною смугою та тропічними садами – для відокремленого відпочинку.
 
ЕКСКУРСІЇ 
У місті Ланта варто подивитися Художню галерею, буддистський та китайський храми та невеликі ринки. У центрі острова знаходяться печери Май Каю.
У південній частині острова цікаві кілька сіл, де мешкають морські цигани Чао Ле.
Ферма орхідей розташована на пляжі Лонг.
 
РОЗВАГИ
Нічне життя зосереджене переважно у північній частині острова, у містечку Саладан. Тут знаходиться більшість цілодобових магазинчиків, барів та ресторанів. Можна здійснити прогулянку верхи на слоні, подивитися тайський бокс, випробувати на собі принади тайського масажу.