о. Ломбок

Острів Ломбок розташований на південний схід від Балі. Обидва ці острови нерідко згадують разом: кажуть, що Ломбок — це Балі кілька десятиліть тому, до бурхливого розвитку туризму. Справді, Ломбок не може поки що похвалитися розвиненою інфраструктурою відпочинку. Але частково це і на краще, тому що тут можна поринути в автентичне середовище, яке доповнюють природні краси: джунглі, коралові острови, довгі піщані пляжі. Та й відомі готельні бренди освоюють цю територію. На Ломбоку представлені такі ланцюжки, як Sheraton, Novotel.
Ломбок сподобається дайверам та туристам, які цінують спокійний відпочинок.
З Балі на Ломбок можна потрапити на швидкісному поромі або літаком.
 

Для поїздок островом краще взяти напрокат машину з водієм (дороги місцями круті, вузькі і з поганим покриттям).
 
КЛІМАТ
Вологий сезон посідає листопад-квітень, сухий — травень-жовтень. Особливо гарний острів у травні.
 
ЕКСКУРСІЇ 
Екскурсія до Матарам, головне місто острова; поїздки по селах та на маленькі острови Джилі, до водоспадів Отакокок та Сенданг Джила; знайомство з культурою племені сасаків; сходження на вулкан Рінджані.
 
РОЗВАГИ
Серфінгісти з усього світу збираються на пляжах Сенджиджі та Кута. Коралові острови Джилі приваблюють шанувальників дайвінгу та сноркелінгу різноманітністю фауни. Також можна зайнятися спортивною рибалкою, пограти в гольф, поїхати в похід.
На узбережжі Ломбока багато перлинних ферм, і за символічну суму в магазинах можна купити перли різноманітних кольорів та розмірів. Крім того, острів славиться гончарними та ротанговими виробами.