о. Мае

Гранітний Мае – найбільший із Сейшельських островів. Його місцевість гориста, з численними річками та тропічними лісами.
Північ Мае – найпопулярніший район, тут знаходяться готелі, вілли та знаменитий пляж Beau Vallon. У південній частині зберігся неспішний устрій сільського життя, тут також зосереджені красиві пляжі.
На острові розташована одна з найменших столиць у світі – Вікторія. У місті особливих визначних пам'яток немає, зате багато магазинів та лавок.
 

 
Мае - чудова відправна точка для безлічі екскурсій іншими островами архіпелагу.
 
ПЛЯЖІ
Загалом на Мае понад 65 пляжів. Серед них найбільшим, найвідомішим і найбільш відвідуваним є Beau Vallon. Пляжі Anse Forbans та Anse Royale добре захищені кораловим рифом, тут забезпечене купання у спокійній воді та плавання з маскою та трубкою.
Серфери відвідують пляжі Grand Anse, Anse Intendanse, Carana Beach, North East Point.
 
ЕКСКУРСІЇ 
Національний заповідник Сейшельський Морн, Королівський сад, ботанічний сад Мон Флері. Неподалік Мае знаходиться Національний морський парк - група з чотирьох острівців.
Цікава пам'ятка Вікторії - єдиний на архіпелазі світлофор.
 
РОЗВАГИ
На Мае можна рибалити, займатися водними видами спорту – дайвінгом, сноркелінгом, віндсерфінгом, кайтсерфінгом, яхтингом. На острові є гольф-поле.
Популярні нічні пікніки на березі океану.
На Мае кілька невеликих клубів та казино, а також ресторанчики та бари на пляжі. У великих готелях працюють дискотеки.