о. Майорка

Майорка - найбільший з Балеарських островів. Довжина його узбережжя досягає 554 км. На острові дивовижно багата і різноманітна природа: гори, заповідні ліси і родючі долини. Тут зустрілися єврейська і мусульманська культури. Майорка відома багатим фольклором і традиційними ремеслами.
Острів приймає туристів цілий рік.
Краще за всіх на Майорці будуть відчувати себе любителі шопінгу і міського життя. Пальма-де-Майорка припаде до душі і любителям розваг.
 
ГОТЕЛІ
На Майорці понад тисячу готелів від 1 * до 5 *. Всі вони розташовані в основному уздовж узбережжя. Поширені апарт-готелі. Для любителів сільського туризму є варіанти розміщення в садибах у внутрішній частині острова.
Невелика кількість готелів на острові працює за системою All inclusive.
 

Якість водопровідної води на Майорці не підходить навіть для того, щоб чистити зуби.
 
ПЛЯЖІ
Пляжі Майорки - з дрібним піском. Найкрасивіші знаходяться на південній, більш спекотною й сухою частини острова - Сас-Куветас, Ес-Тренк, Кала-Мондраго, Кала-Фігера. Всі пляжі узбережжя пов'язані автобусними маршрутами.
Над багатьма пляжами Майорки майорить «блакитний прапор». На пляжах острова заборонено грати на музичних інструментах і збирати за це гроші; використовувати громадські душі не за призначенням; не дотримуватися в воді правила гігієни; шуміти і заважати відпочивати оточуючим. За недотримання цих правил загрожує штраф від 300 до 750 євро.
 
ЕКСКУРСІЇ
Екскурсія по Пальма-де-Майорці, в гірське селище Вальдемоса, печери Арта, Драч, на півострів Форментор, природний парк Галатцо. З Майорки щодня відходять кораблі на Менорку, Ібіцу, Форментеру.
 
РОЗВАГИ
Віндсерфінг, плавання з аквалангом, гольф, парашутний спорт, дельтапланеризм, велоспорт, верхова їзда. Особливо розвинений на Майорці вітрильний спорт.
Можна відвідати аквапарки, парк морських тварин Marineland, зоопарк «Автосафарі», Парк кактусів, побувати на лицарському турнірі в середньовічному замку. На Майорці відзначається безліч народних і релігійних свят.
У будь-якому містечку Майорки відмінний вибір ресторанів, дискотек і нічних клубів. Найбільша дискотека ВСМ знаходиться в Магалуфі. У Кальвіа розташоване казино «Палладіум».
 

З 16:00 до 19:00 в місцевих ресторанах не подають гарячі страви, тільки закуски.