о. Менорка

Менорка - другий за площею острів Балеарского архіпелагу. На відміну від Майорки, тут немає великих висот і всього переліку туристичних розваг. Менорка називають островом-музеєм, де виявлено величезну кількість стародавніх пам'ятників, серед яких загадкові мегалітного кам'яні споруди «Таулов», «талайоти» і «наклепи». Крім того, на острові дбайливо ставляться до біосфери, тут взагалі заборонено будівництво. Цей острів - ідеальний варіант для любителів несуєтного відпочинку, поціновувачів старожитностей і первозданної природи.
 
ГОТЕЛІ
Половину готельного фонду острова складають апартаменти, решта - готелі 3-4 *.
На Менорке немає багатоповерхових готелів.
 
ПЛЯЖІ
Північне узбережжя острова - стрімчасте, з гальковими і червонуватими піщаними пляжами. Південний берег утворений ярами. На півдні острова піщані дюни простяглися на 3 км.
 

На багато пляжів важко добиратися: необхідно спускатися по скелях або підпливти на човні. Зате винагородою буде усамітнення навіть в розпал сезону.
 
ЕКСКУРСІЇ
На Менорке безліч археологічних пам'ятників, статуй і склепів з похованнями. Найцікавіші доісторичні пам'ятки - «Таулов» - вежі з лежачих один на іншому великих Т-образних каменів.
Оглядові екскурсії в міста Сьютаделья, Маон, на Майорку і Ібіцу.
 
РОЗВАГИ
На острові створені відмінні умови для гольфістів, шанувальників верхової їзди, багато водноспортивних клубів, шкіл підводного плавання.
У туристичних центрах багато дискотек, нічних клубів і барів. Обов'язково потрібно покуштувати страви Балеарські кухні.
Щорічно в кінці серпня на Менорка проходить кінський свято Equine Fiesta.