о. Міконос

 
 
Острів Міконос входить до складу Кикладского архіпелагу в центральній і південній частині Егейського моря. На відміну від інших Кікладських островів, замість крутих гір тут зустрічаються невисокі кам'янисті пагорби. На крихітній території Міконосу створена чудова інфраструктура відпочинку і розваг. Життя на Міконосе б'є ключем цілодобово: працюють численні грецькі таверни, ресторани з міжнародною кухнею, дискотеки.
 
На острів можна дістатися на поромі з портів Пірей, Рафіна, на літаку - з Афін, з Криту, Санторіні або Родосу.
 
 
 
Міконос з його бурхливими нічними розвагами облюбували світські тусовщики, актори. Острів припав до смаку і політикам, і яхтсменам. Це також популярне місце для молодіжного відпочинку.
 
КЛІМАТ
 
Кліматичні умови острова типові для Середземномор'я - тут сухе і жарке літо. Середня температура води становить +23 ° C. Курортний сезон триває з травня по жовтень.
 
Середня температура повітря:
квітня +19 ° C
травня +22 ° C
Червень +26 ° C
Липень +29 ° C
серпня +28 ° C
Вересень +26 ° C
 
ГОТЕЛІ
 
На острові можна знайти готелі всіх рівнів - від 2 * до 5 *. Комфорт і сервіс знаходяться на найвищому рівні.
 
Шезлонги і парасольки поруч з басейном при готелях надаються безкоштовно, а на пляжі, як правило, оплачуються додатково.
 
ПЛЯЖІ
 
На Міконосе налічується близько 30 пляжів з дрібним жовтим піском. Найпопулярніші - Платіс Ялос, де можна зайнятися різними видами водного спорту; Псарьов з центром підводного плавання; модні Паранґо і Аграрі. Калафатіс (Афродити) - найбільший пляж. Елія - ​​один з найкрасивіших пляжів, де завжди можна знайти відокремлений куточок. Ролекс - для найбагатших.
 
 
 
На Міконосе чимало нудистських пляжів, найвідоміші з них - Парадайз і Суперпарадайз.
 
ЕКСКУРСІЇ
 
На екскурсії на Міконосе розраховувати не варто, так як він не має особливого археологічного значення. Зате заслуговують на увагу безлюдний острів Делос, острів Реа.
 
Можна також відправитися на джип-сафарі по віддалених куточках Міконосу.
 
РОЗВАГИ
 
Можна навчитися підводних занурень в спеціальній школі, відвідати аквапарк Water Mania.
 
Острів рясніє елітними нічними клубами, барами, ресторанами, казино і дискотеками, які працюють до ранку.
 
 
 
Міконос - відоме у всьому світі місце зустрічі геїв.