о. Окінава
Пляжний курорт

Окінава - це острів у Тихому океані, що входить до архіпелагу Рюкю, що простягся коралової грядою від острова Кюсю до Тайваню. Також називається і префектура Японії, куди входить понад 100 островів, але тільки 44 їх заселені. Вічне літо, буйна рослинність, кутки незайманої природи, піщані пляжі, теплий океан - все це можна знайти на Окінаві цілий рік. Тут мешкають унікальні тварини, яких більше немає ніде на землі.
Крім того, віддаленість від основних островів Японії, близькість до Китаю та країн Південно-Східної Азії, приголомшливе змішання культур надають Окінаві особливий колорит. На острові немає промислового виробництва, тому екологія тут чудова.
Нерідко курорти Окінава включають у маршрути весільних подорожей.
Час у польоті з Токіо становить близько 2,5 години.
 
КЛІМАТ
Окінава розташований у субтропічному кліматі. Острів розташований на шляху тайфунів, що приходять з океану, які приносять дощі з середини літа до осені. Середня річна температура становить +22 ° С, свіжий вітер пом'якшує спеку влітку. Температура води не опускається нижче за +20 °С.
 
ПЛЯЖІ
Вважається, що на Окінаві найкрасивіші піщані пляжі у всій Японії та чисте море. Особливо цінуються пляжі західного берега.
 
ЕКСКУРСІЇ 
Королівський палац Сюрідзе, синтоїстський храм Наміноуе, буддистський храм Согендзі, мавзолей Тамаудун, королівська резиденція Сікіна в Насі, адміністративному центрі Окінави, сталактитова печера Гекусендо. Національний парк Окінава Сенсекі («Поля колишніх битв») розбитий на місці битв часів Другої світової війни.
Можна з'їздити в ананасовий сад, ущелину Гангара, село Рюкю, в якому збереглися стародавні промисли.
 
РОЗВАГИ
Для дайверів Окінава просто знахідка: приголомшливої ​​краси коралові рифи і багатий водний світ. Уздовж усього острова на 20 км простягнувся найбільший у Японії кораловий риф. Сезон дайвінгу в країні дуже короткий — з березня до червня, і на Окінаві він найвражаючіший. Острів ідеально підійде для любителів глибоководної риболовлі, сноркелінгу. Одна з розваг – плавання з дельфінами.
Можна відвідати найбільший у світі акваріум, ботанічні сади, центри водного спорту, термальні джерела.
Місцеві ресторанчики пропонують окинавську кухню - пряну, зовсім не японського смаку і дуже корисну. Вона поєднала у собі елементи китайської, японської та американської кухонь.
 

Тільки на Окінаві добувають чорні перли.