о. Пангкор і Пангкор-Лаут

На західному узбережжі країни розташований острів Пангкор. Відпочинок на Панкгорі - це насолода природою та тишею. Тут немає галасливих дискотек та натовпів туристів.
На острів Пангкор із Лумута — невеликого прибережного містечка — ходить пором (дорога займає 40 хвилин). До Лумуту з Куала-Лумпура можна дістатися таксі або автобусом.
Поряд з Пангкором, за 20 хвилин їзди на катері, знаходиться невеликий острівець Пангкор-Лаут - приватне володіння трохи більше 800 га. Він відомий шикарною тропічною рослинністю та чистою морською водою. До острова можна доплисти катером з Пангкора.
 

Обидва острови можна відвідувати цілий рік.
 
 
ГОТЕЛІ
Висококласні готелі Пангкор у вигляді бунгало гармонійно вписуються в навколишню природу.
На Пангкор-Лаут розташований єдиний в Малайзії острів-готель Pangkor Laut Resort 5 *. Тут є чудовий спа-центр. Бунгало готелю розташовано на крутому схилі пагорба, частина вілл - на палях прямо в морі.
 
ПЛЯЖІ
Головною пам'яткою Пангкора є піщані пляжі, найкрасивіший з яких - Путері Деві з білим піском та тропічними рослинами. У любителів сноркелінгу та дайвінгу дуже популярні пляжі Пасир Богак та Телук Ніпах.
Пангкор-Лаут - володар Смарагдової затоки - одного з найкращих пляжів у світі. Дайвери уподобали Кораловий пляж. Для віндсерфінгу та ходіння під вітрилом найкращим вибором буде Королівська затока.
 

Пангкор-Лаут вважається найелітнішим курортом Малайзії.
 
 
РОЗВАГИ
Мрія будь-якого дайвера - занурення в морському заповіднику "Телук Ніпах". Крім того, популярні віндсерфінг, сноркелінг, гольф, ходіння під вітрилом, на яхтах та байдарках.
Можна здійснити морську прогулянку навколо островів.
На Пангкорі маса сувенірних магазинчиків, ресторанчиків, де багато представлені дари моря. На Пангкор-Лауті - ресторани та кафе при готелі.