ЧиліЧилі

о. Пасхи

Острів Пасхи, або Рапануї, розташований у Тихому океані, майже за 3600 км на захід від берегів Південної Америки, і є одним з найвіддаленіших населених островів у світі. Відомий він насамперед знайденими на його території моаї — 20-метровими.
кам'яними статуями у вигляді людських голів із спресованого вулканічного попелу. Столиця острова та його єдине місто – Ханга-Роа.
Високий сезон на острові Великодня триває з 1 жовтня до 30 квітня, низький — з 1 травня до 30 вересня.
Час на острові Великодня відстає від київського на 8 годину влітку і на 7 годину — взимку.
Авіапереліт із Сантьяго займе близько 5 годин.
 
Ціни на острові вищі, ніж на континенті.
 
 
 
ГОТЕЛІ
Зупинитись на острові можна в готелях 2–4*.

КЛІМАТ
Клімат острова Великодня – теплий, тропічний. Спекотна погода тут рідкість завдяки холодній течії Гумбольдта та близькості до Антарктиди, вітри якої сприяють помірності температур.
Середня температура повітря:
квітень    +26 °C    
травень    +23 °C
червень    +22 °C
липень    +21 °C
серпень   +21 °C
вересень   +22 °C

ПЛЯЖІ

На березі бухти Анакена знаходиться один із найкрасивіших пляжів острова з білим кораловим піском. У бухті можна плавати, а в пальмових гаях для туристів влаштовують пікніки.

ЕКСКУРСІЇ
Статуї моаї – головна пам'ятка острова Великодня. Згаслий вулкан Рано-Рараку - одне з найцікавіших місць, тут зосереджено найбільшу кількість бовванів - близько 300.
Також необхідно побувати на стародавніх ритуальних майданчиках Тонгаріки та Те Піто Кру. Останню називають "пупом Землі", Оронго, на оглядовому майданчику вулкана Рано-Као.
Для відвідування парків та визначних пам'яток острова Великодня необхідно придбати спеціальний квиток у вигляді браслета. Він продається в аеропорту Mataveri і діє протягом п'яти днів. По квитку відвідувати всі парки та археологічні центри на території острова можна в необмеженій кількості (крім Оронго та Рано-Рараку - у них по квитку-браслету можна побувати лише один раз).