о. Пенанг

Невеликий мальовничий острів Пенанг розташований біля північно-західного узбережжя Малакського півострова. З материком він з'єднаний Пенангським мостом завдовжки понад 13 км. На противагу Лангкаві Пенанг є курортом з хмарочосами, бурхливим нічним життям, з натовпами людей. Цей острів — слушне місце для тих, хто хоче відчути азійську екзотику. Тим, хто шукає пляжний відпочинок, краще запропонувати інші варіанти.
На Пенанг можна переправитися поромом, який відходить від пристані в Баттеруорт на материку, або прилетіти літаком з малайзійської столиці.
 

Більшість готелів міжнародного рівня розташовано в курортній зоні Бату Феррінга.
 
ПЛЯЖІ
Найвідоміші золотаві піщані пляжі - Телук Баханг на північному заході, Танжунг Бунгах - на північ від Джорджтауна і Бату Феррінг - на півночі.
У прибережній зоні Пенанга купання ускладнене через велику кількість медуз, тому пропонується альтернатива — недорогі круїзи на півдня на найближчі безлюдні острови, де найчистіша вода, а пляжі збереглися в первозданному вигляді.
 
РОЗВАГИ
Пляжі Пенанг ідеально підходять для всіх видів водного спорту.
Парк метеликів, парк птахів, сад тропічних прянощів, сад орхідей, ферма тропічних фруктів, храм змій. Популярні екскурсії з зануреннями в районі островів Бідур, Сонг Сонг та Теллур, поїздка на діамантову фабрику, аквапарк Lake Town Resort.
Численні кафе, ресторани, магазини представлені удосталь.
 

Для прогулянки вздовж Бату Феррінга потрібен дозвіл офіційного органу з водних ресурсів Пенанга. Його можна отримати у готелі.