о.Пханган

Пханган - острів у південній частині Таїланду. Розташовується в Сіамській затоці, приблизно 20 км від острова Самуї. Ландшафт острова – це поєднання гір, джунглів та долин з величезними плантаціями кокосу. Це популярне місце навчання підводного плавання.
Дістатися до Пхангана найзручніше на швидкісному поромі, який регулярно вирушає з сусіднього острова Самуї.
 

Пханган вважається демократичним курортом і завдяки помірним цінам сюди з'їжджається величезна кількість молоді.
 
КЛІМАТ
Температура повітря залишається практично постійною протягом усього року + 30–32 °С, лише у період із квітня по травень стовпчик термометра піднімається на 2–3 °С і сягає +34–36 °С.
З червня до грудня часто бувають дощі. Туристів у цей період небагато, пляжі малолюдні, ціни значно нижчі, ніж у високий сезон. З січня до березня опади практично відсутні і на морі повний штиль, що особливо підійде для сімей з дітьми.
 
ГОТЕЛІ
Острів має близько 250 курортних зон, де можуть відпочивати люди з будь-яким статком. Для проживання можна вибрати ультрасучасний готель 5*, так і звичайне бунгало з мінімальними зручностями за невелику ціну.
 
ПЛЯЖІ
На острові є велика кількість безлюдних заток і бухт, дістатися яких можна тільки через важкопрохідні джунглі або на човні по морю.
Самотні та небагатолюдні пляжі Вок Тум або Хад Юань підійдуть тим, хто віддає перевагу спокійному відпочинку.
Пляж Хад Сон із його дрібним морем — молодим сімейним парам із дітьми.
Хад Салад з дорогими готелями – для тих, хто воліє відпочивати з комфортом.
Узбережжя західного Хад Йао та Хад Ріна — для тих, хто любить активно проводити час. Тут постійно проводять вечірки.
На пляжі Thong Nai Pan Noi розташований найкращий та найдорожчий спа на острові.
 

Узбережжя тут досить дрібне і під час відпливу навколо Пхангана утворюються невеликі піщані острівці. Навіть коли дме сильний вітер, хвиль тут майже немає, їх затримують ці піщані перепони.
 
ЕКСКУРСІЇ 
На острові є кілька храмів, невеликих водоспадів та оглядових майданчиків, з яких відкриваються чудові краєвиди. Можна вирушити на екскурсію слідами життя тайських королів, відвідати села, де селяни збирають і роблять попереднє очищення кокосових горіхів від шкірки.
 

Тут росте величезне дерево каучукове, найбільше у всій країні.
 
РОЗВАГИ
Серфінг, дайвінг, скролінг, катання на каное, піші походи у джунглі та в гори.
 

На Fool Moon Party - модну тусовку, що проходить на острові щомісяця в ніч повного місяця, з'їжджається молодь з усього світу.