о. Пхі-Пхі

Пхі-Пхі - це група із шести островів в Андаманському морі. Ці острови — одні з найкрасивіших на планеті, вони зберегли природну красу. Найвідоміші з них – північний острів Пхі-Пхі-Дон та південний Пхі-Пхі-Лей. І якщо перший населений, то другий — безлюдний і є національним парком.
Пхі-Пхі-Дон - досить молодий, але швидко розвивається курорт з ресторанами, пабами, дискотеками. Пересуватися островом можна тільки пішки або велосипедом. Автомобільних шляхів там немає. В основному готелі та зона нічних розваг на Пхі-Пхі-Доні зосереджені біля пристані Тонг Сай.
По морю до островів можна дістатися поромом, човном або швидкісним катером з Пхукета (40 км), з Крабі (43 км) або з острова Ланта Яй (25 км).
 

Пхі-Пхі дарують тихий відпочинок. Таке місце припаде до душі молодятам. Роздолля тут і для дайверів.
 
КЛІМАТ
На Пхі-Пхі є тропічний клімат. З жовтня до березня триває сухий сезон. У квітні-травні дуже спекотно та волого, температура повітря досягає +38 °С. Сезон дощів посідає червень-вересень, повітря тим часом прогрівається до +30 °З. Температура води - +29 ° С цілий рік.
 
ПЛЯЖІ
Море в районі Пхі-Пхі славиться чистою водою та кораловими рифами. Найбільший пляж острова Пхі-Пхі-Дон - Тонг Сай - з гаями кокосових пальм та м'яким білим піском. Також гарний пляж Ло Далам на західному узбережжі острова. Тим, хто шукає усамітнення, підійдуть пляжі Ло Ба Гао та Лаєм Тонг.
 
РОЗВАГИ
Острови Пхі-Пхі – одні з найкращих місць для дайвінгу у всій Південно-Східній Азії. Прозорість води тут сягає 30 м-коду.
Можна побувати в печері вікінгів у скелях острова Пхі-Пхі-Лаєм, об'їхати на човні найближчі острови, багато з яких є заповідниками, зайнятися глибоководною рибалкою або скелелазінням.
До послуг туристів спа-центри. З вечірніх розваг – дискотеки, бари, ресторани.