о. Пхукет

Пхукет - найбільший острів Таїланду та найкращий курорт країни. Пхукет нагадує маленьку модель раю: тропічна зелень пагорбів, скелясті бухти з чистими водами Андаманського моря, білий пляж. Важливе і хороше транспортне сполучення з материком по греблі. Відпочинок на Пхукет більш спокійний в порівнянні з Паттайей.
На літаку з Бангкока до Пхукет можна дістатися за 1 годину 20 хвилин.
 
КЛІМАТ
На Пхукеті погоду диктують мусонні вітри. Тут 2 пори року: сезон дощів (травень-жовтень) та сухий сезон (всі інші часи). Найкраще їхати в листопаді-лютому, коли середня температура повітря становить +26–30 °C. Температура води в Андаманському морі – близько +26 °C.
 
ПЛЯЖІ
Всі пляжі добре обладнані і кожен із них цікавий по-своєму. Найвідоміші Най Хан, Ката, Карон, Патонг, Камала, Банг Тао, а також мис Панва.
Невелика та неглибока бухта Най Хан на півдні Пхукету гарна для відокремленого відпочинку, для заняття віндсерфінгом та вітрильним спортом.
До пляжу Ката близько підступають гори з тропічною рослинністю. Це місце для тихого відпочинку.
Пляж Карон відомий найширшою піщаною смугою. Він вважається одним з найкрасивіших і найчистіших на острові Пхукет.
Патонг з найбільш розвиненою інфраструктурою припаде до смаку любителям бурхливого нічного життя.
На пляжі Камала збереглася природа у первозданному вигляді, тут розташований туристичний атракціон-шоу «Пхукет ФантаСі».
Банг Тао розрахований на заможних туристів та серферів. У північній його частині знаходиться маленька бухточка, в гирлі якої ростуть красиві корали.
Тим, хто віддає перевагу спокійному відпочинку, ідеально підійде пляж Панва на південному сході острова, де ніколи не буває сильних штормів. Це місце для любителів відпочинку далеко від цивілізації.
Туристам не слід нехтувати попередженнями про небезпеку купання в деякі періоди (під час мусонів, коли море неспокійне, біля берега утворюються вири). Тепер рятувальники встановлюватимуть на пляжах запобіжні таблички російською мовою. На кожному пляжі Пхукет також є розклад припливів і відливів.
 

Пляжі Пхукет досить видалені один від одного.
 
 
ЕКСКУРСІЇ 
Місто Пхукет, гора Кхао Ранг, природний заповідник Кхао Прхра Тхео, монастирі Ват Пхра Тхонг, Ват Пхра Нанг Санг і Ват Чалонг, акваріум в Біологічному центрі морських досліджень, перлина ферма, Сад орхідей, парк метеликів, змії .
Організовуються екскурсії на острови Пхі-Пхі, у провінцію Крабі (2 дні).
 
РОЗВАГИ
Найширший вибір розваг для активного відпочинку: круїзні яхти, каное, віндсерфінг, вітрильний спорт, водні лижі, парашути, сноркелінг, глибоководна рибалка, підводне полювання, яхтинг. Найпопулярніший вид спорту на острові – дайвінг. Декілька шкіл підводного плавання організовують 12-денні поїздки до довколишніх островів. Є також першокласні поля для гольфу та клуби верхової їзди.
Центром нічного життя на Пхукет є пляж Патонг. Тут розташовано понад 150 барів, пабів, дискотек. На острові Лем Пхромтхеп можна спостерігати красиві заходи сонця.
 

Період із квітня по жовтень ідеально підходить для заняття серфінгом.