о. Праслен

Праслен - другий за величиною серед Сейшельських островів, відомий своїми пляжами та природою. Він розташований за 40 км на північний схід від Мае. Цей ідилічний острів якнайкраще підходить для закоханих пар. У Національному парку Долина Мей джунглі виглядають так само, як і тисячу років тому. Там зростають знамениті кокосові пальми, відомі своїми плодами коко-де-мер.
 
ПЛЯЖІ
Найкращим пляжем по праву вважається Анс-Лаціо в безлюдній північно-західній частині острова (багато хто називає його найкрасивішим на планеті). Це єдине місце, яке не захищене кораловим рифом. Є дикий пляж Анс-Жоржет, пляж Петіт-Анс-Керлан – спокійний, Анс-Керлан – з великими хвилями. У східній точці острова знаходиться пляж Анс-Марі-Луїз, під час припливу тут утворюється природний басейн. На пляжі Гранд-Анс на західному узбережжі в періоди відливу біля коралів занадто дрібно плавати.
 
ЕКСКУРСІЇ 
Оглядова екскурсія островом або на острови Мае (до нього можна дістатися за 15 хвилин літаком або за 45 хвилин на катамарані), Ла-Діг, Аріда; Національний парк Долина Мей, де росте кілька тисяч унікальних кокосових пальм коко-де-мер; первісний дощовий ліс.
 

Невеликі розміри острова дозволяють виходити його пішки або об'їздити велосипедом. Хоча для особливо лінивих є автобуси та прокат автомобілів.
 
РОЗВАГИ
На Праслені створені ідеальні умови для заняття дайвінгом, сноркелінгом, рибалкою. Також можна пограти у гольф або більярд.
Острів не відрізняється насиченим нічним життям. Увечері можна помилуватися заходом сонця на березі, відвідати казино.