ГреціяГреція

о. Родос

ЛІНДОС - 7 ДЖЕРЕЛ
Подорожуючи по східному узбережжю острова, в 56 км від міста Родосу, перед нашими очима відкривається панорама одного з найчарівніших і мальовничих селищ, туристичної столиці острова, одного з трьох дорийских міст - міста Ліндос.
Над поверхнею моря, на скелі 115 м. Височить античний акрополь Афіни Ліндской (IV ст до н.е.), оточений чудовим лицарським замком. По обидва боки від цієї велетенської скелі, знаходяться дві гавані з прекрасними піщаними пляжами, одна з яких названа ім'ям Апостола Павла-першого християнського святого. Біля підніжжя знаходиться селище із середньовічними будинками капітанів, мозаїчними вуличками і візантійськими церквами. Піднятися на акрополь і досліджувати вулички селища можна зробити, орендувавши симпатичного ослика у місцевих жителів.
По дорозі в Ліндос, ми зупинимося в гірському парку «сім джерел», де ви зможете «омолодитися» пройшовшись через 186 метровий тунель і спробувати цілющу воду.
Відвідавши керамічну майстерню, ви побачите секрети виготовлення керамічних виробів і там же зможете їх придбати. Остання зупинка буде у Монастиря Святої Богородиці Цамбікі, де ви зможете вклонитися чудотворній іконі (що допомагає дітородіння і лікуванню жіночих захворювань).
Тривалість екскурсії - 5 годин.
 
РОДОС - ОСТРІВ БОГІВ
Відвідавши цю екскурсію ви отримаєте повне уявлення про цей острів. Західне узбережжя разюче відрізняється своїми красотами від Східного. Наш маршрут включає в себе різні пам'ятки. Стародавнє місто Камірос, з його чіткими контурами кварталів, системою водопостачання та загадковою загибеллю, приваблює туристів і дослідників. Подихайте Туєв повітрям у дачі Муссоліні (італійська здравниця початку ХХ століття) і відвідайте церкву святого Миколи Фундуклей - шедевр Візантійського зодчества (15в). У підніжжя найвищої гори знаходиться виноробна село Ембонас, де ви спробуєте місцеве Родоської вино. У селі Сіань, побачите один з найбільш шанованих на острові храмів, святого Пантелеймона, з чудотворною іконою і залишками його мощей, а також буде можливість продегустувати місцевий напій "сума" і цілющий мед. Лицарський замок Моноліфос, з прекрасною панорамою Егейського моря, вразить вас своїм велічіем..На півдні острова, в селі Ваті, ви скуштуєте смачний обід з домашнім вином. Купання на одному з кращих пляжів Середземного моря завершить цю екскурсію. Вона вам безсумнівно запам'ятається.
Тривалість екскурсії - 7-8 годин.
 
РОДОС - ОСТРІВ БОГІВ (З ПІВДНЯ ОСТРОВА)
Вирушаючи на цю екскурсію буде можливість побувати в храмі Успіння Божої Матері (найдавніший на Родосі -11 ст.) Відвідування старовинного храму перенесе Вас у часи середньовіччя. При ньому, місцевим послушником організований музей, в колекції якого представлені старовинні ікони та церковний інвентарь.В селі Аскліпій, ми також відвідаємо цікавий етнографічний музей острова. Під'їжджаючи до півострова Прасонісі, не забудьте зробити прекрасні фотографії на «поцілунку двох морів», які надовго залишаться у вашому серці. Побачите лицарський замок Моноліфос, що залишився не зворушений часом., В селищі Сіань, відвідайте один з найбільш шанованих на острові храмів, з чудотворною іконою і з залишками мощей Святого Пантелеймона. У підніжжя найвищої гори Атавірос, в виноробному селищі, вам запропонують смачний обід з домашнім вином. Продовжуючи свою подорож по Західній стороні острова, відвідаємо лицарський замок Крітініа, з прекрасною панорамою на сусідні острови, і звичайно ж Стародавнє місто Камірос або «грецькі Помпеї», загадкова загибель якого досі є загадкою і приваблює туристів і дослідників. А купання на єдиному піщаному пляжі Егейського моря доставить вам величезне задоволення і завершить цю екскурсію.
Тривалість екскурсії - 7-8 годин.
 
ПІРАТСЬКА ПОДОРОЖ ПО БУХТАМ
Це прогулянка на комфортабельному катері по самих мальовничих і чудовим бухтах східного узбережжя острова. Смарагдове море, красиві печери і багато сонця доставлять вам величезне задоволення. У вас буде можливість зануритися в кристально-чисті води Середземного моря і побачити красу підводного світу, використовуючи ласти і маску.Ви побуваєте на єдиному пляжі з червоним піском, де відчуєте себе Робінзоном, а потрапити на нього можна тільки з моря. Обід з прохолодними напоями і дивовижні види забезпечать Вам гарний настрій і це подорож запам'ятається не тільки Вам, але і вашим дітям, як справжній морський пригода.
Тривалість екскурсії - 7 годин.
 
РОДОС - МІСТО РИЦАРІВ
Родос - перлина Середземномор'я, острів бога Сонця Геліоса.
Космополітичний і сучасний, він тісно сплітається з мальовничим середньовіччям і періодом античності. Під час екскурсії ми відвідуємо найвищу точку міста, де відкривається прекрасний вид на місто Родос. Тут розташовані Піфійського стадіон, антична ораторська трибуна, де опановували мистецтвом красномовства Юлій Цезар і Цицерон, побачите руїни храму Аполлона Піфійського (IIв. До н.е.) і дізнаєтеся історію Колоса Родоського-одного з семи чудес Стародавнього Світу.
Потрапивши в Середньовічне місто, стіни якого звели Лицарі Ордену Святого Іоанна, неодмінно зробите прогулянку по вулиці хрестоносців, відчуйте лицарський дух і відвідаєте Палац Великого Магістра. Прогулюючись по вузьких вуличках з великою кількістю сувенірів і вражень, у вас буде можливість спробувати в винному погребі Середньовічного міста - родосские вина, а ручної роботи килими ви зможете придбати на згадку про цю подорож.
Проїжджаючи нову частину міста «Мандраки», помилуйтеся чудовими будинками італійської архітектури, античним портом і статуями «оленя» і «олениха» --Сучасна символами міста Родосу.
Тривалість екскурсії - близько 5 годин.
 
РОДОС - ВЕЧІРНЯ  МАГІЯ (ЗАХІД СОНЦЯ)
Відвідавши цю екскурсію, у вас буде унікальна можливість побачити і сфотографувати захід сонця з найвищої точки міста Родосу. Ми побачимо Піфійського стадіон, руїни храму Аполлона і ораторську трибуну. Проїхавши через нову частину Родосу, ви побачите ймовірне місце, де знаходилася статуя Колоса Родоського, а в античному порту помилуєтеся статуями «оленя» і «олениха», які є символом міста Родосу. Прогулюючись вулицями Середньовічного міста, неможливо не милуватися лицарськими будівлями 15 ст., Візантійськими церквами і венеціанськими площами. Ви відчуєте дух середньовіччя, а вечерний город залишить вам масу вражень. Дегустація вина у винному погребі і вечерю в одному з кращих ресторанів з живою музикою додасть цьому вечору незабутній колорит і прекрасне настроеніе.Не забудьте зробити фотографії, вони надовго залишаться у вашій пам'яті.
Тривалість екскурсії - 5 годин.
 
РОДОС - ОЧИМА  ДІТЕЙ
АКВАРІУМ, СЕРЕДНЬОВІКОВЕ МІСТО І СТРАУСИНА ФЕРМА 
Цікава, весела, але і пізнавальна екскурсія. На ній буде цікаво як дітям, так і дорослим. Ми розробили спеціально для вас, Напівденна екскурсію, на якій діти побачать Середньовічне місто і дізнаються історію лицарів, відвідають єдиний в Греції підводний Акваріум і познайомляться з мешканцями підводного світу Середземного і Егейських морів. Далі, ми прагнемо у внутрішню частину острова з його неповторними ландшафтами і завершуємо нашу подорож на величезній території страусиної ферми, де знаходяться не тільки страуси, а й безліч рідкісних тварин і птахів. Ви зможете насолодитися незайманою незайманою природою, покуштувати омлет зі страусиних яєць і навіть спробувати страусине м'ясо. На пам'ять, не забудьте зробити безліч фотографій і покататися на верблюді - що може бути краще!
Це прекрасна можливість урізноманітнити свій відпочинок і побачити величезне задоволення в очах ваших дітей.
Тривалість екскурсії - 5 годин
 
СІМІ - ОСТРІВ АРХАНГЕЛА МИХАЙЛА
Подорожуючи на комфортабельному поромі по Егейському морю, через 21 морську милю, ми підпливаємо до мальовничого і легендарному острову - острову сімї, з горами, круто спускаються до моря, де вони утворюють затоки чарівною краси. На півдні острова, Ви відвідаєте другий за значимістю на Додеканіса Панормітскій монастир, присвячений Архангелу Михаїлу, який славиться чудовою каплицею і чудотворною іконою святого, виготовленої з чистого золота. Монастир фантастично гармонує з навколишньою природою, перебуваючи біля самої кромки бірюзовою бухти.
Острів був найбільшим в світі центром видобутку губок і столицею Додеканіса. Вам безсумнівно запам'ятається селище Ялос, з будинками неокласичного стилю, які справляють враження іграшкових споруд. Прогулюючись по вуличках, ви можете придбати різноманітні сувеніри і скуштувати місцевий делікатес "сімскіе креветки". Візьміть з собою купальні приналежності, щоб скупатися в водах Егейського моря.
Тривалість екскурсії - 9 годин.
 
ФІЛЕРИМОС - ДОЛИНА МЕТЕЛИКІВ 
Під час цієї екскурсії у вас буде можливість поєднати дивовижну історію з неповторними природними красотами.
Унікальний архітектурний заповідник, що знаходиться на вершині пагорба Філерімос, дасть вам можливість познайомитися з історій Стародавнього міста Яліссос, відвідати монастир Філерімской Божої Матері (де знаходяться християнський і католицький іконостас) і пройти шлях Христа на Голгофу, вінчає Величним хрестом, з якого відкривається чудова панорама острова . . Це єдине місце, де ви зможете спробувати цілющий лікер, секрет виготовлення якого збережений з часів середньовіччя і був відомий тільки монахам.
Відвідавши єдину в своєму роді Долину Метеликів, національний парк Родосу, ви побачите рідкісний вид цих комах, які щорічно, протягом 3 місяців розмножуються в цій долині. Ці крихітні, червоно-золотисті метелики, усеивающие все стовбури дерев і скелі, створюючи неповторну картину, роблять цю долину дійсно незабутньою.
Під час відвідування музею пчеловодческой компанії, ви побачите, як відбувається збір меду на пасіках, які продукти бджільництва виробляє ця компанія і багато іншого. У вас залишаться найкращі враження.
Тривалість екскурсії - 5 годин.
 
ПІДВОДНЕ ПЛАВАННЯ
Ви завжди захоплювалися Кусто? Ви давно мріяли побачити таємничий, унікальний і захоплюючий світ підводного царства? Прийшов час це зробити. За допомогою кваліфікованих фахівців у Вас буде можливість зробити своє перше підводне занурення з використанням найсучаснішого обладнання, що зробить Ваше занурення цікавим і незабутнім. Бажаючим отримати міжнародний диплом аквалангіста, В пропонується повна програма по курсам PADI з кваліфікованим російськомовним фахівцем. PADI (Професійна асоціація інструкторів підводного плавання) налічує понад 60 тисяч членів, має 3 тисячі центрів по всьому світу, штаб-квартира розташована в Санта-Ана (штат Каліфорнія).
Підводне плавання з аквалангом - дайвінг, значно розширює загальноприйняті межі туризму. Адже під водою людям відкривається зовсім інший світ, зі своїми визначними пам'ятками, пам'ятниками, заповідними місцями. Тільки дайвери можуть випробувати ні з чим незрівнянні відчуття від споглядання яскравим та різноманітним життя в глибинах океану. Барвисті корали і стародавні затонулі кораблі, маленькі екзотичні рибки і величні кити, страхітливі акули і кмітливі дельфіни - все це ви зможете побачити, якщо вступите в ряди любителів підводного плавання!
 
Занурення проводяться після медичного огляду.
 
 
РИБАЛКА С КУПАННЯМ І ОБІДОМ
У Вас є унікальна можливість відправитися на рибалку і поспостерігати за роботою професійного рибалки на традиційній шаланді. Для Вас - необхідні снасті і самі рибні місця Середземного моря! Риболовля проходить в мальовничих затоках, де Ви зможете викупатися в кристально-чистою воді і відпочити. І звичайно ж, не варто забувати про шикарному рибному обіді, який приготують для Вас прямо на шаланді. Відчуйте себе справжнім рибалкою Середземномор'я! Обід включений у вартість екскурсії.
Тривалість екскурсії - 6 годин.
 
 
ІНДИВІДУАЛЬНІ ЕКСКУРСІЇ
Кому набрид відпочинок за принципом пляж-готель, кому набридли численні туристичні групи, ми пропонуємо подивитися на Родос в «індивідуальному порядку». Без галасливої ​​юрби туристів навколо Вас. Екскурсія на мікроавтобусі або приватному автомобілі дасть Вам можливість отримати найкраще уявлення про Родосі і його історії. Ви можете відвідати Родос і Прасонісі, Ліндос і Філерімос, 7 джерел і Долину Метеликів, а також побувати на найкрасивіших і чарівних пляжах острова. Наші екскурсоводи приділять максимум уваги кожному з Вас і дадуть відповідь на будь-які питання. Нестандартні, захоплюючі маршрути, максимально комфортні умови поїздки, вишукані обіди - стануть для Вас справжнім святом. Вибір за вами !
 Група не більше 15 осіб.