о. Самуї

Гористий острів Самуї оточують понад 80 острівців, переважно безлюдних. Центральні райони острова вкриті непрохідними джунглями, а вздовж узбережжя тягнеться смуга плантацій кокосових пальм та фруктових садів.
Основні туристичні зони - східне узбережжя (пляж Чавенг) та південно-східне (пляж Ламай). На півночі Самуї також є зони відпочинку туристів, але цей район поки не дуже популярний, тому що там небагато готелів і недостатньо розвинена інфраструктура.
Самуї з'єднують із Паттайєю, Пхукетом та Сінгапуром регулярні авіарейси. Дорога від місцевого аеропорту до готелів займає 20-30 хвилин.

Самуї - найтихіший острів Таїланду.
 
 
 
ГОТЕЛІ
На острові заборонено будівництво будівель вище пальм, тому більшість готелів тут є дво- і триповерховими котеджами або бунгало. Респектабельні готелі Самуї чудово підходять для спокійного сімейного відпочинку.
Більшість популярних готелів розташовано на Чавензі. Всі вони знаходяться між центральною вулицею та пляжем.
 
КЛІМАТ
Клімат Самуї тропічний мусонний. Найбільша кількість опадів випадає з вересня до грудня. Температура повітря протягом року практично незмінна: в межах +31-35 °С, те ж саме можна сказати і про температуру води - +27-28 °С.
 
ПЛЯЖІ
На західному березі Самуї зручних пляжів мало. Берег дуже кам'янистий, мілководдя, тому плавати майже неможливо. Головна туристична зона острова – на східному узбережжі, де знаходяться пляжі Чавенг та Ламай з білосніжним дрібним піском. Перший - найпопулярніший - протягнувся на 6 км. У однойменному курортному містечку є школи підводного плавання, ринок, ресторани, бари, дискотеки та багато магазинів.
Другий за величиною пляж Ламай не поступається Чавенгу за красою та прозорістю води. Тут тихіше, та й ціни нижчі.
Ще спокійніше пляжі Бопхут та Менам на півночі острова. І зовсім безлюдно на пляжах Банг По та Великого Будди.
Маршрутні таксі поєднують пляжі з невеликими селищами в центрі острова.
 
ЕКСКУРСІЇ 
Оглядова екскурсія навколо Самуї, а також нічним островом, до міста На Тхон, поїздки в Національний парк Кхао Сок, морський Національний парк Анг Тонг.
 
РОЗВАГИ
Підводне плавання та полювання, віндсерфінг, теніс, волейбол та футбол, джип-сафарі.
До послуг відпочиваючих традиційний тайський масаж, спа-центри, унікальні трав'яні сауни.
На острові проходять всілякі шоу, найвідоміші з них – шоу мавп та слонів, бої биків, півнів. Можна вирушити в акваріум, тигровий зоопарк, парк метеликів, на крокодилячу, зміїну ферми.
 

Розвага з нотами екстриму — канатами над джунглями.