о. Санта-Анна

Тишу, усамітнення та спокій на лоні первозданної природи пропонує острів Санта-Анна, що знаходиться за 4 км на північний схід острова Мае. На острові функціонує лише один
 
готель Sт. Anne Resort & SPA, який розрахований на суворо обмежену кількість людей. Його 86 вілл розкидані по всьому острову вздовж пляжів. Тому тут ніколи не буває галасливо та багатолюдно.
 
Дістатися Санта-Анни можна з острова Мае на човні, катері або гелікоптері за 10-15 хвилин.
 
Символ острова - гора, що височіє посеред острова. Усі рівнинні території зайняті найгустішим тропічним лісом.
 

На острові немає автомобільного транспорту та асфальтованих доріг, оскільки основною концепцією відпочинку є збереження природи
 
ПЛЯЖІ
По периметру острова простяглася безперервна смуга білих піщаних пляжів. У деяких місцях острів оточений кораловим рифом. Там океан особливо спокійний та захищений від негоди.
Острів Санта-Анна входить до Національного Морського Парку Сент-Анн. Кристалічно чисті води навколо острова дають можливість милуватися величезною різноманітністю риб.
 
РОЗВАГИ
Розваги тут пов'язані в основному з водними видами спорту: снокерлінг, дайвінг, віндсерфінг та катання на човнах. Усі необхідні спорядження можна взяти напрокат у місцевому готелі.
На суші крім піших прогулянок популярні трекінг, моунтин-байк, теніс та пляжний волейбол.
 

У готелі є басейн, тренажерний зал та розважальний центр для дітей, а також спа-центр.