о. Санторіні

 
 
Острів Санторіні - найпівденніший острів Кикладского архіпелагу в Егейському морі, утворений в результаті виверження вулкана. Останній дрімає досі. Суворі скелі з чорної застиглої лави усіяні крихітними білосніжними будиночками і церквами з блакитними куполами. Вузькі, петляють вулички-сходи створюють неповторну романтичну атмосферу. Найпопулярніші містечка - Фіра, Ія.
 
Дістатися до Санторіні можна літаком з Афін або з Родосу, на поромі з Іракліона, Пірея, Рафіна.
 
 
 
З 20 квітня по 20 жовтня на Санторіні можна замовити весільну церемонію.
 
 
 
КЛІМАТ
 
На Санторіні тривалий жаркий сезон і короткий - з дощами. Вологість відносно висока. Температурні коливання незначні протягом всього року. Найтепліші місяці - липень, серпень, але завдяки прохолодній бризу спека практично не відчувається. Курортний сезон триває з травня по жовтень. Морська вода прогрівається до +26 ° C.
 
Середня температура повітря:
квітня +19 ° C
травня +25 ° C
Червень +29 ° C
Липень +32 ° C
серпня +31 ° C
Вересень +27 ° C
 
ГОТЕЛІ
 
На острові можна знайти готелі від 2 * до 5 *. Туристам з дітьми має сенс вибрати готель не нижче 4 *, так як в них для дітей є басейни, майданчики, клуби. Хоча в переважній більшості готелі орієнтовані на романтичний відпочинок, без урахування потреб дітей.
 
 
 
На маленькому острові не так багато готелів, тому раннє бронювання - гарантія гарного відпочинку.
 
ПЛЯЖІ
 
Берегова лінія, стрімчаста на заході, переходить в нескінченні галькові і піщані пляжі на східному узбережжі. На Санторіні можна вибрати колір пляжу - є червоні, білі і чорні. Пляжі з чорним піском або галькою - Камарі, Армені, Аммуді, Бакседес, Періволос, Перісса, Монолітос, Коккини Амос.
 
ЕКСКУРСІЇ
 
Головне місто Санторіні - Фіра; колишній стародавній минойский місто Акротірі; острівець Тірас - єдиний заселений біля Санторіні.
 
Можна організувати екскурсію на підводному човні.
 
РОЗВАГИ
 
У готелях працюють ресторани всіх типів з грецької і європейською кухнею, таверни і закусочні, а також численні кафе і кондитерські. До послуг туристів - сучасні центри краси і здоров'я, аквапарк.
 
Молодь також не буде нудьгувати на Санторіні, так як в її розпорядженні маса нічних барів і дискотек.
 
 
 
Багато туристів спеціально приїжджають на острів Санторіні заради споглядання заходу сонця в Іє. В цей час в барах і ресторанах звучить класична музика.