ІталіяІталія

о. Сардинія

Сардинія – другий за розміром італійський острів після Сицилії. Море біля берегів острова та пляжі вважаються найкрасивішими в Італії. Тут немає промислових підприємств, більша частина території зайнята природними та археологічними заповідниками.
Північне узбережжя відоме гранітними монолітами та мальовничими архіпелагами. Курорт Ісола-Росса отримав свою назву за рожеві гранітні кручі на березі.
Елітний курорт Коста-Смеральда - царство гранітних скель, ялівцю, незайманих пляжів та маленьких острівців. Тут знаходиться знаменитий на всю Італію гольф-клуб "Певеро".
Східне узбережжя славиться прекрасними пляжами Сан-Теодоро і Будоні, які вважаються найдовшою ділянкою диких пляжів у країні.
На півдні острова розташована провінція Кальярі з головним містом Сардинії - портом Кальярі. Тут цікаві піщані дюни Пістіс та Пісцинас. Затока Кальярі є рівнинним піщаним берегом з численними пляжами і лагунами.
 

Сардинія - чудове місце для любителів екологічного та спокійного відпочинку.
 
КЛІМАТ
Клімат на острові середземноморський, із спекотним та сухим літом. Купальний сезон тут триває із травня до середини листопада. Влітку середня температура води у морі - +25 °С.
Середня температура повітря:
квітень +20 °С
травень +25 °С
червень +26 °С
липень +30 °С
серпень +34 °С
вересень +27 °С
 
ГОТЕЛІ
На Сардинії розташовані фешенебельні готелі у середземноморському стилі із сервісом найвищого рівня. У них передбачені всілякі розваги. Для більш демократичного відпочинку є вибір апартаментів, пансіонів, дешевих комфортабельних готелів.
Від моря готелі відокремлює лише їхню територію.
 
ПЛЯЖІ
Пляжі Сардинії - одні з найчистіших і найнелюдніших в Італії. Це або невеликі білі піщані клаптики між скелями, або багатокілометрові пляжі, які дають можливість усамітнення. Пляжі біля готелів обладнані, на диких пляжах дух цивілізації відсутній повністю.
 

Найчастіше обладнання на пляжах пропонується безкоштовно.
 
 
ЕКСКУРСІЇ 
Можливі екскурсії на південно-західному узбережжі – оглядова по місту Кальярі, на кораловий острів Карло-Форте, до міста Барруміні, до археологічного міста Нора, до гротів; на Коста-Смеральда - до архіпелагу Маддалена. Можна відвідати Корсику, місто Альгеро, гроти Нептуна із підземним озером. Також пропонуються екскурсії верхи, катерами або вертольотами.
 
РОЗВАГИ
На західному узбережжі знаходиться центр кінного спорту; у бухті Порто-Черво – яхт-клуб, численні дайвінг-центри. На Сардинії розвинений серфінг, тут можна займатися протягом усього року. Найвідоміші серф споти розташовані на західному узбережжі острова (провінція Орістано): Капо Манну, Са Меса Лонга та інші.
Можна відвідати фольклорний вечір у типовій сардській таверні.
Гордість Сардинії – овечі сири, які чудово поєднуються з місцевими винами.
Найцікавішою розвагою на Сардинії є нічне життя - на острові чудовий вибір нічних клубів, дискотек, барів та кафе. Особливо популярні у туристів дискотеки на плаву – невелика яхта або судно з танцполом та баром.