о. Сулавесі

Сулавесі – великий острів, одинадцятий за величиною у світі. Його силует досить незвичайний, острів складається із чотирьох півострівів, які мають чітко виділену форму. Сулавесі ділять на Північну, Центральну, Південну.
На острові дуже багато вулканів, його оточують морські парки. Національний парк Думога і заповідник Тангоко мають своєрідну флору і фауну.
Прямим рейсом на Сулавесі можна потрапити лише із Сінгапуру.
 
КЛІМАТ
Острів знаходиться в зоні екваторіального клімату, що передбачає теплу та вологу погоду протягом усього року. Завдяки особливому розташуванню острова тут є свій особливий мікроклімат, який характеризується досить низькою вологістю, значно нижчою, ніж на острові Балі. Середня температура на Сулавесі коливається близько +30 °С.
 
ПЛЯЖІ
Пляжі Сулавесі покриті м'яким дрібним піском: одні з них — білі, інші — вугільно-чорні. Території пляжів надзвичайно мальовничі – гаї кокосових пальм на березі та коралових рифів під водою. Море Сулавесі може змінювати свій колір від темно-сірого до світло-бірюзового.
 
ЕКСКУРСІЇ 
На півдні, в гірській частині острова Сулавесі, живе самобутнє та ізольоване плем'я — тана тораджа — гірські люди. Їхні традиційні житла — бамбукові будинки, що мають дах у вигляді півмісяця або рогів буйвола. Найбільшим святом тут є похорон.
У національному парку Тангкоко в Північному Сулавесі найпростіше побачити довгоп'ятів — найменших приматів у світі.
Розваги
Дайвінг та сноркелінг, ресторани, нічні клуби та торгові центри. Дайв-маршрути на острові – морські парки Бангка, Лембех, Бунакен.
 

Любителі кави оцінять місцеву арабіку. Цей рідкісний сорт росте в районі Тараяланд.