о. Закінтос

 
 
Острів Закінтос (Закінф) знаходиться в Іонічному морі, він - найпівденніший в Іонічному архіпелазі. Велика частина його зайнята невисокими горами, порослими соснами, і рівнинами. Красиві затоки і піщані узбережжя, білі скелясті береги з безліччю морських печер приваблюють сюди туристів. Східна частина острова переважно рівнинна, з численними піщаними пляжами, а західна - гориста, зі скелями.
 
Популярний курорт - Лаганас (на південному сході) з прекрасним пляжем і безліччю барів і дискотек, не закриваються до ранку. На північному узбережжі більш спокійний відпочинок (Ціліві, Алікес).
 
На Закінтосі немає величезних туристичних комплексів. Оберігаючи унікальну природу, греки будують середні і маленькі затишні готелі.
 
На острові м'який середземноморський клімат. Часті дощі і сонце сприяють тому, що він потопає в пишній зелені.
 
Закінтос пов'язаний авіасполученням з Афінами.
 
 
 
Закінтос насамперед унікальний своєю природною красою, а не концентрацією історичних пам'ятників.
 
 
ПЛЯЖІ
 
Білосніжні піщані пляжі омиваються найчистішими водами Іонічного моря. Можна знайти як обладнані, так і дикі пляжі. На деякі з них можна потрапити тільки по морю, взявши напрокат катер.
 
В Лаганас одне з найдовших узбереж в країні - 9 км. Пляж Алікес хороший для віндсерфінгу. Море тут неглибоке.
 
На пляжі Банана, одному з найкрасивіших і кращих на острові, на піску ростуть білі морські лілії. Також їх можна побачити і в Каламаки.
 
Біля деяких бухт, в тому числі біля однієї з найкрасивіших Ксійа, розташовані сірководневі джерела, що виходять в море.
 
 
 
На пляжах, на яких розмножуються черепахи карета-карета, обмежені водие розваги ( "банани", скутери).
 
 
ЕКСКУРСІЇ
 
Пропонується оглядова екскурсія по острову. Розташування Закінтос дозволяє відвідати інші острови Іонічного моря (наприклад, Кефалонію) або перебратися на протилежний берег Пелопоннесу.
 
РОЗВАГИ
 
Блакитна печера, Сад орхідей, парк каменів Аскос, острова Строфадес, головне місто острова - однойменний Закінтос.
 
У затоці Лаганас знаходиться Національний морський парк, в якому мешкають черепахи карета-карета і рідкісні екземпляри середземноморського тюленя. У серпні черепахи припливають на острів, щоб вивести потомство.
 
Закінтос - один з найважливіших культурних центрів Греції, з давніми музичними традиціями. Крім того, у нього не відняти слави веселого місця для відпочинку.