Оксфорд

Оксфорд - найдавніший університетське місто Англії - знаходиться в 90 км на північний захід від Лондона.
 
У місті проживає близько 154 тисяч чоловік, з них 30 тисяч тимчасово живуть студентів, і 9,3 млн відвідувачів в год.До Оксфорда з Лондона з автовокзалу Victoria Coach Station, що знаходиться поруч із залізничним вокзалом Victoria, і однойменною станцією метро, ​​кожні 15- 20 хвилин відправляються автобуси. Проїзд «туди і назад» коштує 16 фунтів. Квитки можна купити у водія. Час в дорозі - півтори години.
 
ЕКСКУРСІЇ
Тур по коледжам, з яких складається Оксфордський університет. За вхід до деяких коледжі беруть символічну плату - один-два фунта, в деяких вхід безкоштовний. Цікаво подивитися оксфордские храми, замок.
Можна відвідати найстаріший в Британії університетський ботанічний сад.
 
Музей Ешмолін присвячений мистецтву і археології.
 
У Cast Gallery зберігаються твори мистецтва Стародавньої Греції, Єгипту, Ассирії. У музеї Ashmolean можна побачити твори Леонардо да Вінчі, Рафаеля, Мікеланджело, Рембрандта і Констебля.Інтерактівний музей «Переказ про Оксфорд» знайомить відвідувачів з восьмісотлетней історією Оксфордського університету.

На вході в кожен коледж університету стоїть табличка, яка сповіщає про правила відвідування на сьогоднішній день. Вони майже щодня змінюються, і навіть міські екскурсоводи про зміни заздалегідь не знають.

РОЗВАГИ
Туристам доступні сучасні розважальні центри і ресторани, спеціальні розважальні комплекси для дітей і торгові центри, театри і різні нічні клуби, дискотеки і бари.
У місті знаходяться декілька спортивних центрів.

У зимовий час в Оксфордському замку можна покататися на ковзанах.