Опатія

Опатія - найпопулярніше та фешенебельне місце відпочинку на північній Адріатиці та відмінний кліматичний курорт із давніми традиціями. Він розташувався у затоці Кварнер, а півострова Істрія відділений горою Учка. Таке географічне положення зумовило особливий мікроклімат. Опатія, що потопає в зелені парків з екзотичними рослинами, що зберегла неповторний архітектурний вигляд, ідеально підходить для любителів старовини і піших прогулянок по променаду.
Курорт також часто обирають місце проведення ділових заходів.
 
ГОТЕЛІ
В Опатії відпочиваючим пропонується безліч готелів 3*, кілька 4–5*, а також двійок. Багато готелів розташовані в історичних будівлях, але мають сучасну начинку для повноцінного відпочинку та лікування. Також є великий вибір приватних апартаментів, вілл.
 

 
Багато готелів мають велнес-центри.
 
 
 
ПЛЯЖІ
 
Пляжі Опатії є бетонними платформами.
 

 
Фанати Інтернету оцінять пляж Слатіна, на якому є кілька точок доступу до мережі.
 
ЛІКУВАННЯ
Лікувальні засоби Опатії - кліматотерапія, морські, сонячні та повітряні ванни, виноградолікування - зцілюють хворих із захворюваннями органів дихання нетуберкульозного характеру, функціональними розладами нервової системи, рахітом, діатезами.
У Центрі таласотерапії здійснюють лікування та проводять реабілітацію для пацієнтів із хворобами серця, легень, ревматичними та шкірними захворюваннями, а також загальну оздоровчу терапію.
 
ЕКСКУРСІЇ 
З Опатії можна відвідати Загреб, національні парки Плітвицькі озера, Рисняк, острів Істрія, острів Крк, Венецію (Італія).
 
РОЗВАГИ
На курорті можна займатися дайвінгом, серфінгом, грати у волейбол, теніс, гольф, кататися на скутері, яхті, а також на конях, вирушити на рибалку.
В Опатії часто відбуваються концерти класичної музики, фольклорні фестивалі, кінофестивалі та спортивні змагання.
У місті розташовано безліч нічних клубів, барів, дискотек та казино.