Ордино-Аркаліс

Область Ордино, що складається з селищ Segudet, Sornas, Ansalonga, La Cortinada, Llorts, El Serrat і однойменної столиці, знаходиться на північному заході Андорри на висоті 2800 м. Завдяки тому, що траси розташовані переважно на північних схилах, якість і стійкість снігового покриву чудові.
Ордино вважається одним з кращих в світі курортів для сноуборда. Крім того, тутешні траси хороші і для класичного гірськолижного спуску.
Аркалис - це гірськолижний центр в 30 км від Андорра-ла-Велья і 17 км від міста Ордіно. Умови для повноцінного відпочинку і катання тут створені для всіх категорій клієнтів, але зазвичай його рекомендують лижникам середнього рівня.


Ордіно - Аркаліс - справжня знахідка для фрірайдерів, товщина снігового покриву тут завжди максимальна.

ГОТЕЛІ
Готелі та апартаменти розташовані по шосе від Ордіно до Аркалис, ближче до якого, в 4 км, знаходиться селище El Serrat (3 готелі). Найближчі до зони Аркалис готелі розташовані в 7 км. До витягів лижників доставляє автобус.

Туристи, які проживають в Ордіно, можуть скористатися безкоштовним автобусом до трас Ордіно - Аркаліс.

ТРАСИ
Траси прокладені на висоті 1940-2620 м, перепад висот становить 680 м. 25 трас складають 26 км лижні. 6 з них зелені, 8 - блакитні, 9 - червоні, 2 - чорні і одна для слалому.
Для любителів екстремального катання тут є могульная траса, чорні круті спуски. Для сноубордистів проводиться бордер-крос, коли дозволяють погодні умови. Також є сучасний сноу-парк з халф-пайпом і трампліном.
Випробувати свої сили можна в вертолітному катанні (хели-скі): лижника на вертольоті доставляють на ще не підняту цілину. Це немаркированная траса, і все залежить від уміння і навичок катання людини.
 
ПІДЙОМНИКИ
Курорт налічує 5 крісельних підйомників і 8 бугельних, розташованих по всьому периметру лижної зони, а також 1 транспортер.
 
РОЗВАГИ
На курорті 2 спортивних комплексу. Серед улюблених зимових розваг відпочиваючих - сніжний серфінг і прогулянки на снігоступах.

Місцевий лижний дитячий сад вважається одним з кращих в Андоррі. Для самих маленьких тут є зручні підйомники і прекрасно обладнані траси.