Осака

Осака - третє за величиною місто Японії, розташоване в південній частині острова Хонсю. Умовно її можна розділити на 2 частини: історичний південь та ділову північ. Туристам цікаві як пам'ятники старовини, а й зразки науково-технічного прогресу. Один із них — Кансайський міжнародний аеропорт, збудований на штучному острові.
З Токіо до Осаки за 3 години можна доїхати «сінкансеном» або за 1 годину долетіти літаком.
 

Через безліч річок і каналів місто прозвали Японською Венецією.
 
 
 
ЕКСКУРСІЇ 
Основною пам'яткою міста є Осакський замок, один із найбільших у країні. Також цікаво відвідати телевежу Цутенкаку, храми Сумієсі Тайся і Сітеннодзі, Музей східної кераміки, Музей народних ремесел Японії, Музей мистецтва Фудзіта з колекцією античного образотворчого мистецтва (вона відкрита для огляду лише навесні та восени), Осакський міжнародний центр світу .
 
РОЗВАГИ
Тематичні парки Univer-sal Studios Japan, Joypolis, розважальні парки Expo-land, Festival Gate, акваріум «Кайюкан» - в Осаці гарний вибір місць, де можна побувати з дітьми, та й дорослі там не нудьгують.
Найкращі місця для шопінгу — райони Умеда та Намба.
Життя в Осаці активне і вдень, і вночі. У кварталі Дотонборі зосереджено нічне життя міста. Безліч ресторанів, барів, дискотек та клубів готові прийняти відвідувачів. Шанувальники мистецтва відвідають театр Кабукі.
 

Осаку прикрашає безліч садів та парків. Цвітіння сакури у місті – особливо гарний період.