ІталіяІталія

оз. Маджоре

Дивовижне за красою озеро Маджоре розташовується у двох італійських провінціях – Ломбардії та П'ємонті, а північна його частина захоплює Швейцарію. Маджоре – друге за величиною в Італії після озера Гарда. Найвідоміші курорти знаходяться на західному березі озера у провінції П'ємонт. На курортах Вербано, Стреза, Інтра зосереджені найкращі готелі, адже саме звідси відкриваються найкрасивіші краєвиди на озеро та острови. Пляжі на берегах Маджоре піщані.
 
КЛІМАТ
Завдяки Альпам, що закриває озеро від північних вітрів, тут цілий рік зберігається м'який та рівний клімат, близький до середземноморського. Туристичний сезон триває з травня до жовтня.
 
Середня температура повітря:
квітень +17 °С
травень +22 °С
червень +24 °С
липень +28 °С
серпень +26 °С
вересень +24 °С
 
ЕКСКУРСІЇ 
Відпочиваючі на Маджорі можуть побувати на островах Барромеї (Ізола Белла, Ізола деї Пескаторі, Ізола Мадре та Ізола Сан-Джованні), в ботанічних садах вілли Таранто, в парку вілли Паллавічино із зоопарком і ботанічним садом, на водоспаді Оррідо-на .
 
РОЗВАГИ
Для любителів активного відпочинку є тенісні корти, поля для гольфу. На острові Бріссаг розташований розкішний ботанічний сад із субтропічними рослинами. Острів відкрито для відвідування з 2 квітня до 22 жовтня.