ГреціяГреція

п-ов Халкідіки

ДВОДЕННА ЕКСКУРСІЯ: АФІНИ + МЕТЕОРИ
 
Ексклюзивна дводенна екскурсійна програма, яка познайомить вас з двома «грецькими чудесами», такими різними, але однаково вражаючими. Перше чудо - знамениті Метеори (приєднані до фонду всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в 1988 р), які відносяться до числа найбільш шанованих місць паломництва для всіх православних християн і в той же час є одним з найпопулярніших туристичних місць не тільки серед іноземних гостей, а й жителів Греції. Знайомство з другим дивом залишиться у вашому серці назавжди: візит до Афін, столицю Греції, місто з великою історією і насиченою сучасним життям. Тут, крім Найбільшого Акрополя (включений в список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в 1987 р), ви зможете відвідати і вже отримав всесвітню славу новий афінський музей, розкрив свої двері для гостей з усього світу в червні 2009 року. Новий Музей Акрополя став найбільшим символом європейської спадщини і світової культури в цілому. Дорога не буде стомлюючої - відновити сили і відпочити під час поїздки ви зможете в комфортних умовах (програмою передбачено нічліг в готелі м Афіни).
 

ДВОДЕННА ЕКСКУРСІЯ: "ГРЕЧЕСКАЯ ВЕНЕЦІЯ" о.КОРФУ + МЕТЕОРИ
 
Зіставте в одній поїздці дві рідкісні можливості побачити справжні скарби Греції о. Корфу і монастирі Метеори, відвідування яких рідко вдається поєднувати в одній подорожі.
 
Ми з радістю надаємо такий шанс відпочиваючим в Північній Греції!
 
Християнські монастирі Метеора, засновані на гігантських обривистих скелях, велично спрямовані в небо, викликають непередаване відчуття, що сполучає в собі одночасно страх і захоплення. До сьогоднішнього дня то, як будувалися ці монастирі, залишається загадкою. Скелі з часом придбали найхимерніші форми і нагадують «місто зі скель». Під час екскурсії передбачений огляд cкала Метеора, а також відвідування діючого монастиря.
 
Після відвідин Метеор шлях лежить в Ігуменіцу, портове місто, одну з головних морських гаваней країни. Звідси в ясну гарну погоду видно обриси перлини Іонічного моря - острова Корфу. Відстань, що відділяє материк від острова, комфортабельний пасажирський пором долає за одну годину. Прибуття на острів, розміщення в затишному готелі, вечеря і нічліг.
 
Вранці наступного дня після сніданку в готелі ваше знайомство почнеться з містом Корфу. Архітектура міста дивовижним чином поєднує в собі венеціанські і англо-французькі елементи. Серед найбільш значних пам'яток - стара і нова фортеці, «візитна картка» Корфу - острів Понтіконісі, а також найбільша площа Греції - Спінада, палац Архангела Михайла і св. Георгія, численні візантійські і поствізантійських храми, серед яких виділяється храм св. Спиридона - захисника і покровителя острова. Важливим пам'ятником Корфу є також приголомшливо красивий палац Ахиллион - резиденція імператриці Австро-Угорщини Єлисавети. Острів зачаровує і закохує в себе.
 

ДВОДЕННА ЕКСКУРСІЯ: ВУРГІНІ - ОЛІМП - ДІОН - ФЕРМОПІЛИ - ДЕЛЬФИ
 
Захоплююча екскурсія, що включає в себе відвідування 4 історичних місць Греції: Вергина - перша столиця стародавньої Македонії, яку, за переказами, заснував Каран і назвав її Егес. Розквіт цього міста припадає на V-IV ст. до н.е.
У 1977 році Вергина стала широко відома: археологічні розкопки дозволили виявити царську гробницю Філіппа II - батька Олександра Македонського.
Усередині мармурового саркофага Філіппа II був знайдений золотий скриньку з останками вбитого царя, золота царська корона і багато іншого, що представляє величезний інтерес з культурно-історичної точки зренія.В Вергіні екскурсійною програмою передбачається відвідування археологічного музею.
Гора Олімп - саме тут, згідно з уявленнями давніх греків, і знаходилося житло 12 олімпійських богів. Автобус піднімається до висоти 1000 м над рівнем моря, де перед Вами відкривається магічна краса Олімпійської гірської гряди і чудовий вид на Егейське море. По дорозі буде зроблена зупинка в Фермопильском ущелині для пам'ятних фотографій біля пам'ятника царю Леоніду, прославився в знаменитій битві 300 спартанців проти численної перської армії. Після того, як наш шлях перетне Фессалійськую долину і обігне гору Парнас, перед вами постануть легендарні Дельфи, де, відповідно до грецької міфології, колись проживав сам Аполлон. Екскурсія в Дельфи. В античні часи це місто було одним з головних центрів грецької цивілізації; на думку древніх греків тут знаходився центр світобудови - «пуп землі». У храмі Аполлона пророкувала майбутнє Піфія, до послуг якої вдавалися навіть царі і у неї запитували про долі цілих держав. Екскурсія починається з Кастальського ключа (гірське джерело), ​​який, за переказами, надає омолоджуючу дію. Священна гора, де стародавні греки будували свої скарбниці, показуючи всій Греції багатство і велич кожного окремо взятого поліса. Вас зачарує театр, стадіон і багато інших пам'яток.
 
Егон в Вергіні і Дельфи внесено в список об'єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
 
 

КАСТОРІЯ - ПОЇЗДКА ЗА ШУБАМИ
 
У Греції, недалеко від м Салоніки, знаходиться знаменитий на весь світ місто Кастор, негласна столиця хутровиків.
 
В наші дні саме тут працює найбільша в Європі виставка-продаж хутряних виробів «EDIKA», а щорічно в травні там проходить Міжнародна виставка хутряних виробів. Природно, на таких виставках-продажах Ви маєте унікальну можливість вибрати собі шубу з величезного асортименту, а купивши її, заплатити в кілька разів менша від тієї вартості, яку запросили б за неї, наприклад, в бутиках Росії або Парижа. А найголовніше - це бездоганна якість пропонованих на виставці-продажу шуб. Тут Ви ніколи не зіткнетеся з підробкою.
Кастор - колоритний, не схожий ні на яке інше місто Греції. Побудований на берегах високогірного озера Орестіада, він захоплює туристів своїми вузькими вуличками, будинками місцевої знаті 18-19 ст. і візантійськими церквами.
Касторью іноді називають «королівством шуб» або «батьківщиною хутра». Високе мистецтво і любов майстрів району до кушнірського ремесла перетворили це місто на світовий центр з виробництва хутряних виробів. В даний час в Касторье функціонують понад 2000 фабрик-виробників хутряних виробів, які продаються тут за фабричними цінами.
 
Туроператор організовує одноденні поїздки в м Кастор за покупками. Екскурсія починається дуже рано. Прибувши в м Кастор о 10:00, у вас буде достатньо часу, щоб зробити необхідні покупки. Потрібно відзначити, що завжди туристів супроводжують російськомовні представники агентства, які можуть дати ділову пораду, а також допомогти у вирішенні будь-яких проблем.
 
Мода, примхлива і непередбачувана, робить свій вплив і на ринок хутряних виробів. Тут, в Касторье, Ви зможете дізнатися, які види хутра на піку моди сьогодні, а також які моделі виробів особливо популярні. Пошиття хутряних виробів останнім часом удосконалився і значно відрізняється від первинних методів зшивання шкурок. Закрійник з метою досягнення однаковості кольору і крою підбирає шкурки за кольором і якістю. Пошиття шуб виробляється за допомогою виробничих швейних машин і вимагає великої майстерності. Існують два основних способи пошиття хутряних виробів: метод «в розпуск» і метод «шкурка до шкурки» або так звані «пластини». Шуба, пошита таким чи іншим способом, вважається цілісною.
 
Вартість шуби залежить від закупівельної ціни хутра, кількості шкурок, використаних при пошитті шуби, якості шкурок, їх кольору, і, зрозуміло популярності даного хутра. Екскурсійну програму Вашого перебування в Касторье прикрасить грецький вечір, на якому Ви прекрасно проведете час, познайомитеся з блюдами начіональной грецької кухні, побачите традиційні грецькі танці і навіть самі станцуете запальний сіртакі. А ще Ви отримаєте унікальну можливість взяти участь в розіграші чудового призу - шуби! Організатори поїздки гарантують: ця поїздка залишиться у Вашій пам'яті на довгі роки.
 
 

МЕТЕОРИ
 
Незабутнім стане стане відвідування геологічного дива природи, яке потрібно побачити своїми очима, щоб повірити в нього.
 
Християнські монастирі Метеора, засновані на гігантських обривистих скелях, велично спрямовані в небо, викликають непередаване відчуття, що сполучає в собі одночасно страх і захоплення. До сьогоднішнього дня то, як будувалися ці монастирі, залишається загадкою. Скелі з часом придбали найхимерніші форми і нагадують «місто зі скель». Під час екскурсії передбачений огляд cкала Метеора, а також відвідування діючого монастиря.
 
Існують суворі правила для всіх, хто бажає відвідати монастир:
• Жінкам заборонено вхід в монастир в брюках, шортах, міні-спідницях, а також в блузках з відкритими плечима.
• Чоловікам заборонено вхід в монастир в шортах, а також в блузах з відкритими плечима.
 

АФІНИ
 
Афіни - столиця Греції - місто дивовижної долі, живе свідчення вищих досягнень культури, які знаходять своє безпосереднє вираження в пам'ятниках різних епох.
 
Під час екскурсії ми познайомимося з тим, що становить славу Греції: Парфенон, Ерехтейон з його знаменитими каріатидами, Пропілеї і храм Безкрилої Ніки (на Акрополі), які з 1987 року включені до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Відвідаємо музей Акрополя (за бажанням - у вільний час) з його багатющою колекцією. Побачимо храм Зевса Олімпійського, Одеон Геродота аттичного, на сцені якого і сьогодні даються різні уявлення, біломармуровий стадіон, де в 1896 році відбулися перші Олімпійські ігри сучасності, а також будівлі Парламенту, Афінського університету і Академії наук.
 
Можна не сумніватися, що у вашій пам'яті збережеться і барвиста церемонія зміни почесної варти біля пам'ятника Невідомому Солдату. Завершується екскурсія пішохідної прогулянкою по живописному району «старих» Афін Плаке з безліччю сувенірних магазинів, традиційних таверн і затишних кафе.
 
 

САЛОНІКИ
 
Салоніки - друге за величиною місто Греції.
 
Він по праву вважається одним з найкрасивіших міст країни, і його часто називають «нареченою півночі», так як Салоніки є столицею північної Греції або Македонії. Під час екскурсії ви зможете відвідати:
 
• акрополь міста і кріпосні стіни, звідки можна милуватися прекрасним видом на місто Салоніки.
• «Білу вежу», побудовану в 15 ст., І яка є символом міста.
• Храм Св. Димитрія, покровителя міста Салонік.
 
Перед екскурсією або після неї у Вас буде вільний час, що дасть Вам можливість відвідати торгові центри та магазини міста, а також прогулятися по знаменитій набережній міста, і дізнатися, що відчуваєш, коли у твоїх ніг плещеться Термічна затока.
 
Пам'ятки, включені до списку всесвітньої наслідний ЮНЕСКО: Ротонда, храм Ахіропіітос і Агіу Дімітріу, монастир Латому, храм Святої Софії, Собор Панагії Халкеон, храми Агіос Пантелеймона, Святих Апостолів, Святого Миколая Орфаноса, Св. Катерини і Спасителя Христа Пантократора, Монастир Влатадон, храм Пророка Іллі, Візантійські Лутра і Стіни Солуні.
 
 

КРУЇЗ "СВЯТИЙ АФОН"
 
Захоплюючий круїз на кораблі, який починається в невеликій бухті «Ормос Панагіяс», в північно-східній частині півострова Ситонія. Корабель прямує до західного узбережжя півострова Агіос Орос (Свята Гора Афон), де розташоване єдине в світі православна чернеча держава.
 
Слухаючи розповідь гіда про заснування монастирів і життя ченців, туристи з палуби корабля милуються прекрасним видом на монастирі, побудовані на крутих схилах біля самого моря. З відстані 500 м можна побачити вісім з двадцяти діючих монастирів і помилуватися незайманою природою цього півострова. Круїз дає можливість гостям познайомитися з історією і архітектурою Афона, де зберігаються глибоко шановані і відомі росіянам чудотворні ікони Божої Матері «Гідна є», «Милуюча», «жертву принесений», «Іверська», «Годувальниця», «Отрада і Втіха», « Скоропослушниця »,« Коневська »і« Троєручниця ».
 

ВЕРГІНІ - ОЛІМП - ДІОН
 
Ця насичена екскурсійна програма не залишить байдужими всіх тих, кого цікавить антична історія і міфологія Греції. Автобус вас підніме на величний Олімп, де на висоті 1000 метрів над рівнем моря ви почуєте захоплюючу розповідь про пантеоні грецьких богів і насолодитеся магічною красою Олімпійської гряди і Егейського моря. Діон - древнє македонське місто, де знаходився жертовний вівтар Зевса. Археологічний центр вас приємно здивує: святилище Деметри і Ісіди, античний Одеон, римські лазні, житлова частина древнього міста, «палац Діоніса», добре збережені античні вулиці. Вергина - перша столиця стародавньої Македонії, яку, за переказами, заснував Каран, що дав їй назву Егес. У 1977 році Вергина стала широко відома: археологічні розкопки дозволили виявити царську гробницю Філіппа II, батька Олександра Македонського. Ви відвідаєте не тільки гробницю, але і унікальний музей, де зберігаються дивовижні археологічні знахідки.
 
З 1996 р Егон в Вергіні включено до списку всесвітньої наслідний ЮНЕСКО.
 
 

ПЕЧЕРА ПЕТРАЛОНИ
 
Печера Петралона - унікальний куточок півострова Халкідікі, який варто відвідати всім тим, кого цікавить історія та палеонтологія, а головне - все незвичайне.
Печера вражає красою підземного світу: справжнім лісом сталактитів і сталагмітів, що створюють неперевершену атмосферу казки. Але Петралона це не тільки диво природи. Тут були зроблені найбільші палеонтологічні відкриття XX століття, пов'язані з вивченням стародавнього прямостоячі людини «Петралони», який мешкав на даних територіях приблизно 700 тисяч років тому.
 
Вас напевно зацікавить невеликий музей, де можна побачити стародавні знаряддя праці і скам'янілі останки доісторичних тварин. Екскурсія також передбачає відвідування мальовничого прибережного містечка на півострові Халкідікі - Неа Каллікратія, де зосереджені численні магазини, в тому числі і салони фабрик-виробників хутряних виробів.
 
 

JEEP SAFARI
 
Любителям активного відпочинку ми пропонуємо здійснити захоплюючу подорож на джипах по таємним куточках півострова Халкідікі.
Вас чекають незаймані хвойні ліси, приховані від сторонніх очей бухти, мальовничі грунтові дороги, невеликі церковці, а головне - можливість доторкнутися до справжнім побутом та традиціями жителів півострова. Протягом дня ви підніметеся на найвищі вершини, пообідаєте в прибережній таверні (за свій рахунок), викупаєтеся в Егейському морі, а також відвідайте археологічні зони п-ва Халкідікі.
Ваше сафарі буде проходити на комфортабельних восьмимісних автомобілях марки Jeep Land Rover, якими керують водії екстра-класу. При наявності прав і відважної компанії ви зможете самі сісти за кермо чотиримісного джипа і відчути себе справжнім учасником сафарі. Поїздка відбувається у супроводі гіда (корінного грека) і російськомовного представника компанії.
 
 

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ШОППІНГ
 
Чудова можливість відвідати один з кращих торгових комплексів Північної Греції - MEDITERRANEAN COSMOS
 
Місце, де можна відпочити всією сім'єю і зробити масу корисних покупок. Наші комфортабельні автобуси доставлять вас прямо до торгово-розважального центру, де буде надано вільний час, під час якого ви зможете зайнятися шопінгом, відвідати кінотеатр або кафетерії, прогулятися з дітьми по парку атракціонів.
 
Після відвідин торгового центру вам буде надано кілька годин вільного часу в м Салоніки!
 
В обумовлений заздалегідь час збору вас відвезуть назад в готель.
 
 

ЛУТРА В АРІДАЯ + ЕДЕССА
 
Поєднання корисного з приємним, саме так ми зможемо назвати цю поїздку ...
 
Воістину казкове місце з невимовною красою гір, чистим повітрям і кришталевої водою гірських потічків чекає Вас в містечку Лутракі, розташованого недалеко від міста Арідея. «Сад Едему», як його ще називають, воістину вразить найвибагливішого мандрівника. Багата рослинність, водоспади, запаморочливе ущелині, яке простягнулося на 15 км уздовж річки, таємничі сталагмітові печери, - і все це посеред зеленого лісу, через який протікає річка Термопотамос (грец .: тепла річка) - просто зачаровують своєю красою. Ви зможете відвідати відомі ще з часів Олександра Македонського гарячі лікувальні джерела під відкритим небом.
 
Лікувальна вода протягом багатьох століть впливала на здоров'я людини. Терапевтичні властивості води рекомендуються для лікування суглобів і кісток, дихальної системи, гінекологічних і шкірних захворювань, нервової системи, порушення циркуляції крові. Лікувальна питна вода рекомендується при захворюваннях печінки, жовчного міхура, нирок, травної системи, а також при поганій циркуляції крові. Сьогодні гідролечебніца має 4-ма басейнами (4м х 2,5м), 50-ю індивідуальними ваннами і басейном розміром 25м х 12м під відкритим небом.
 

MAGIC PARK + НАУКОВИЙ ЦЕНТР І МУЗЕЙ ТЕХНОЛОГІЙ NOESIS
 
Науковий центр і музей технології (Noesis) є найбільш важливим музеєм технології в Греції. Заснований в 1978 році як технічний музей в Салоніках.
 
На території Noesis розташовані:
 
- Цифровий планетарій з куполом діаметром 25 м і зовнішнім діаметром 18 м півсферичний екран, де за допомогою спеціалізованого цифрового проекційного обладнання представлені астрономічні та фізичні об'єкти;
 
- Виставка-музей старовинних автомобілів. Тут представлені автомобілі різних епох і марок;
 
- Технопарк, що включає в себе в себе 40 експонатів, що відносяться до різних наукових напрямів, таким як електрику, магнетизм, оптика, механіка і т.д. ;
 
- Виставка давньогрецької техніки, яка містить приклади технологічних досягнень Давньої Греції, побудованих відповідно до писемних джерел, в галузі будівництва, суднобудування, вимірювальної техніки і т.д. ;
 
- Симулятор віртуальної реальності;
 
- Гігантський 3-D кінотеатр зі спеціальним залом на 300 місць і найбільшим плоским екраном для перегляду в Північній Греції (17м х 23м). У цьому просторі ви можете подивитися наукові фільми в тривимірному вимірюванні.
 
Після чого ви підете в розташувався неподалік «парк розваг», відомий як Magic Park.
 
Magic Park є на сьогоднішній день найбільшим (70 000 кв.м) і найсучаснішим парком розваг у Північній Греції. Він був спроектований знаменитими архітекторами з метою створити справжнє містечко розваг, де кожен знайде собі заняття до душі.
 
Сюди приходять діти і дорослі, яких залучають численні каруселі, американські гірки, колесо огляду, зали ігрових автоматів (переможці в подарунок отримують іграшки), електронні ігри, "кімната страху", гоночні машинки, "поїзд привидів" та інші екстремальні розваги. Любителів гострих відчуттів чекають "мертва петля" та інші атракціони, що підвищують рівень адреналіну.
 
Magic Park - це ціла плеяда ігор і розваг для маленьких і дорослих. Всі атракціони відповідають найвищим вимогам безпеки.
 
 

КРУЇЗ "БЛАКИТНА ЛАГУНА" - МОРСЬКА ПОДОРОЖ
 
Незабутня подорож, маршрут якого лежить уздовж берегів двох «пальців» казково красивого півострова Халкідікі. Відправлення з м Неос Мармарас до краю півострова Ситонія, до містечка Тороні.
Далі шлях лежатиме до Скалафонісі, де ви зможете пообідати в таверні на березі моря. Блакитні береги півострова Ситонія, її чарівні гавані і бухти, соснові і оливкові гаї дозволять вам доторкнутися до міфами, історією і незайманою природою. Невеликі затишні гавані і бухти справлять незабутнє враження.
Потім ви підете до острова Черепахи (Келіфос), де зможете скупатися у відкритих водах затоки Тороні.
Повернення в Неос Мармарас.
 
 

КРУЇЗ "Тризуб Посейдона" (П-ОВ КАССАНДРА)
 
Незабутня подорож, маршрут якого лежить уздовж берегів двох «пальців» казково красивого півострова Халкідікі. Відправлення з містечка Хрус до краю півострова Кассандра. Під час плавання ви зможете познайомитися з флорою і фауною затоки. Далі шлях лежатиме до Ситонії, містечка Тороні. Блакитні береги півострова Ситонія, її чарівні гавані і бухти, соснові і оливкові гаї дозволять вам доторкнутися до міфами, історією та дівочої прекрасною природою. Корабель причалить до одного з мальовничих диких пляжів, де ви зможете викупатися і позасмагати. У шляху пропонується ланч на борту (м'ясні котлетки, рис, соус дзадзикі, хліб і сік).
Далі яхта слід уздовж живописного узбережжя Porto Carras. Буде зроблена зупинка в містечку Неос Мармарас, де вам нададуть приблизно півтори години вільного часу. Потім ви підете до острова Черепахи (Келіфос), де зможете скупатися у відкритих водах затоки Тороні.
Повернення в Хрус.
 
 

ГРЕЦЬКИЙ ВЕЧІР
 
Чи знаєте ви, як відпочивають греки?
Влаштуйте собі свято, відвідайте справжній грецький вечір!
 
Тут ви дізнаєтеся, як приймають гостей в Елладі, станете учасниками веселощів, а ваш гарний настрій і яскраві враження виявляться кращим подарунком організаторам вечора господарям затишній таверни, де ви будете відпочивати весь вечір.
У програмі свята - виступ танцюристів, які не тільки познайомлять вас з танцями різних областей Греції, але і навчать їх танцювати. Хіба можна побувати в Греції і не навчитися танцювати сіртакі? ..
 
Гурмани по достоїнству оцінять традиційну грецьку кухню з її ласощами і надзвичайно смачним вином, приготованим з винограду, що виріс на сонячному півострові Халкідікі. Чудовий настрій і душевна атмосфера грецького гостинності вам гарантовані, а мелодійні звуки бузуки (національний музичний інструмент) додадуть вечора особливий колорит.
 
 

ДАЙВІНГ
 
Для справжніх шанувальників морських красот пропонуємо зануритися в новий дивовижний світ підводного царства.
 
Ви навіть не уявляєте, наскільки прекрасні, красиві і багатогранні глибини грецьких морів! Зустрітися з цим світом, і він зробить на Вас незабутнє враження.
 
 Що вас чекає?
 
Ви, безсумнівно, отримаєте задоволення і чудово проведете час. Ви зробите свій перший вдих під водою і відчуєте відчуття невагомості. Дивовижні і яскраві фарби підводного світу будуть радувати ваш погляд, а вашу безпеку забезпечить знаходиться поряд професійний інструктор (PADI).
 
 Ще один крок - і Ви отримаєте право занурюватися самостійно разом з напарником!
 
Після проходження курсу PADI Discover Scuba Diving ви можете записатися на курс Padi Scuba Diver і PADI Open Water Diver. Який би з цих курсів ви не вибрали, лише кілька занять відокремлюють Вас від того моменту, коли ви зможете зробити занурення в супроводі напарника і пізнати таємниці підводного світу. Дайвінг може стати захопленням всього вашого життя і освоїти його зовсім не складно. Пориньте в світ хвилюючих пригод!
 
 

Агроферма " ПЛАТАНОРЕМА "+ ПАРК АРИСТОТЕЛЯ
 
Якщо вам коли-небудь доведеться курсувати в Халкідікі, незалежно від пори року, безумовно, варто того, щоб витратити час на поїздку в муніципалітет Стагира - Акант, в це гостинне місце, благословенний природою. Там, на північно-західному в'їзді в місто, на висоті 500 метрів, знаходиться «Роща Аристотеля", поруч з красивою гірською і історичним селом Стагира.
 
 
 
 

КРУЇЗ "ЛАЗУРНИЙ ОСТРІВ"
 
В рамках цього круїзу ви потрапите на Амульяні - єдиний заселений острів в Халкідікі. На ньому близько 450 жителів, але, не дивлячись на це, острів є туристичним місцем з декількома сучасними готелями, розташованими на морському узбережжі, і симпатичними тавернами, в яких можна покуштувати відмінні страви з морепродуктів.
 
Наступна зупинка - бухта Карагатсі, що знаходиться на протилежному боці Амульяні. Це пляж із золотим піском і смарагдовою чистою водою. Тут є невеликий бар, де можна покуштувати знаменитий грецький кава - фраппе, а також перекусити хот-догом чи м'ясом на грилі.
 
На завершення програми корабель відправиться на острів Гайдуронісі, на якому ви зможете, як відпочити на обладнаному пляжі, так і смачно пообідати в рибній таверні.
 
 

АКВАПАРК WATERLAND
 
Поїздка в аквапарк Waterland - прекрасна можливість відпочити всією сім'єю.
 
Сучасний аквапарк, 150 тисяч квадратних метрів задоволення і веселощів, знаходиться в 8 км від Салонік.
«Водне містечко» сповнений приємних сюрпризів і розваг. Річки, озера, басейни з гідромасажем і штучними хвилями, водні гірки, інші захоплюючі дух водні атракціони - радість для дорослих і дітей. На території «водного містечка» ви можете знайти тенісні корти, баскетбольний майданчик, ресторани, кафе. Ваше перебування урізноманітнює група аніматорів, яка влаштовує всілякі шоу-програми, танці та ігри.
 
 

ПО СВЯТИХ МІСЦЯХ БЕРІЇ ОКОЛИЦЬ
 
Подорож розпочнеться з міста Салонік - з відвідування храму апостола Павла, де зберігається частка його святих мощей.
 
Далі ми відвідаємо скит святого Іоанна Предтечі, поруч з яким знаходиться печера, де воювала багато святих, в тому числі основоположник исихазма святитель Григорій Палама. У монастирі знаходиться зібрання святих мощей, серед яких частина правої руки св. Іоанна Хрестителя.
 
Знайомство з містом Верия почнеться з храму, в якому зберігаються мощі св. Антонія Верийского - покровителя міста. Трибуна апостола Павла - місце, звідки лунала його гаряча проповідь, яка привернула до віри в Христа багато тисяч людей, перенесе паломників в першохристиянські часи.
 
А в містечку Кастанья знаходиться храм Панагії Зуміла, в якому зберігається древній чудотворний образ Богородиці, за переказами, написаний апостолом Лукою. Від цієї ікони і в наш час відбувається безліч різноманітних чудес.
 
Потім ми відвідаємо чоловічий монастир Панагія довр (XII ст.), Присвячений Успінню Пресвятої Богородиці. У ньому перебувають шановані святині - чудотворний образ Панагія довр, правиця Димитрія Солунського, частка мощей святителя Луки Войно-Ясенецького.