КіпрКіпр

Пафос

 
 
Пафос - стародавня столиця античного Кіпру, місто-пам'ятник в західній частині острова. У Пафосі і його околицях знаходиться стільки пам'яток, що все місто включено до списку Всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО. По всій території Пафосу ведуться численні археологічні розкопки. За легендою саме в районі Пафосу вийшла на берег з піни морської богиня любові і краси Афродіта.
 
Пафос буде цікавий для людей будь-якого віку. Останнім часом цей курорт швидко розвивається і пропонує все більше можливостей для відпочинку, не втрачаючи при цьому чарівності кіпрського способу життя. В околицях міста дуже красиве морське узбережжя і гірські райони, де збереглися монастирі, тихі села.
 
Від Пафоський аеропорту до основних готелів курорту можна доїхати на машині приблизно за 25 хвилин, а з міжнародного аеропорту Ларнаки - за 1,5 години.
 
ГОТЕЛІ
 
Курорт пропонує широкий вибір місць розміщення, починаючи від розкішних прибережних готелів зі спа-салонами, конференц-залами і басейнами і закінчуючи бюджетними апартаментами.

 
Всі готелі знаходяться на пляжі або недалеко від нього.
 
ПЛЯЖІ
 
У Пафосі є і піщані, і галькові пляжі. Кращий піщаний пляж - Coral Bay - знаходиться в 15 хвилинах їзди від Пафосу. На берегах відокремленого затоки Лаору розкинувся один з найкрасивіших пляжів острова. На деяких пляжах зустрічаються валуни.
 
ЕКСКУРСІЇ
 
Пафос пропонує насичену культурну програму: кілька музеїв, Гробниці королів, ранньохристиянські базиліки, древній форт, Археологічний парк. У Пафосі можна побачити одні з найкрасивіших і добре збережених мозаїк Середземномор'я. Купальні Афродіти знаходяться на півострові Акамас.

 
Оглядати Гробниці королів краще з раннього ранку, так як вдень в підземному некрополі жарко.
 
РОЗВАГИ
 
На курорті прекрасні можливості для заняття різними видами спорту: дайвінгом, віндсерфінгом, стрибками з парашутом, параглайдінгом, катанням на водних мотоциклах і водних лижах, тенісом, гольфом, підводним плаванням. Популярний піший туризм, велосипедні прогулянки, джип-сафарі, катання на каное. У Пафосі також є аквапарк.