Пал — Арінсаль

До зони катання Пал - Арінсаль найближче знаходиться містечко Ла-Массана. Він лежить на на перетині доріг в Арінсаль, Ордіно, Аркаліс і Андорру-ла-Велла, на висоті 1300 м над рівнем моря.
З Ла-Массана до району катання Пал - Арінсаль дістатися можна за 10-15 хвилин на скі-басі (2 євро).
У Пале готелів немає, розміститися можна або в Арінсалі, або в Ла-Массані.
Зона Арінсаль відома своїми численними барами, ресторанами та дискотеками, тому більше підходить для молоді, а Пал хороший для спокійного сімейного відпочинку.
 
ТРАСИ
Зона катання в Пале досить проста, основні траси пролягають в «ялинках». Район підходить для початківців і тих, хто вдосконалює свою майстерність лижників: 5 зелених, 4 сині, 12 червоних і 1 чорна траси.
У Арінсалі переважають більш складні спуски: 2 зелені, по 7 синіх і червоних і 5 чорних трас. На схилах Арінсалі створено фан-парк з халф-пайпом, бордер-кросом і трамплінами для сноубордистів.
Більшість спусків середньої складності роблять ці лижні станції ідеальними для самих маленьких гірськолижників і новачків. Тут є школи з навчання та вдосконалення лижного майстерності.
Туристам на вибір пропонується 41 траса загальною протяжністю 65 км. Розташовані вони на висоті 1550-2560 м. Траси спусків добре обладнані, огороджені від падіння бічними огорожами, промарковані.
 

У Пале найбільше гармат штучного снігу на кілометр спуску в Андоррі, а в Арінсалі знаходиться спуск з найбільшим перепадом висоти в країні - 1010 м.
 
ПІДЙОМНИКИ
До трасах лижників доставляє 31 підйомник (2 фунікулери, 11 крісельних, 17 бугельних і 1 телекабіна). Працюють вони з 9:00 до 17:00..
 
РОЗВАГИ
У Ла Массані безліч затишних ресторанчиків і барів, магазинів. Увечері працює дискотека. Тут прекрасні спортивні центри з кортами для тенісу і сквошу, кабінками для засмаги, водним масажем, сауною, солярієм, басейном.