Пальякка

Комплекс Пальякка розташований в мальовничому заповіднику «Пальякан», поблизу міста Каяні (70 км), в Центральній Фінляндії. У 20 км від Пальякка знаходиться ще один гірськолижний курорт Уккохалла. Місця для проживання, котеджі, знаходяться поблизу трас, що дозволяє виходити з оселі на лижах.
 

Курорт підійде тим, хто хоче поєднати активний відпочинок з культурною програмою.
 
ТРАСИ
На курорті діють 17 схилів, з них висвітлені 5. Їх обслуговують 7 підйомників, в числі яких 3 дитячих. Тут можуть кататися лижники і сноубордисти різного ступеня підготовки. У Пальякка розташований єдиний в Фінляндії альпійський санний спуск, протяжність траси якого - 1200 м. Для любителів бігових лиж тут підготовлені 80 км доглянутих і розмічених трас, а для сноубордистів діє сноупарк. Початківцям допоможуть інструктори лижної школи, тим, хто не придбав ще власне спорядження - місцеві пункти прокату.
 

Єдина квиткова система дозволяє кататися на 23 гірськолижних спусках двох курортів - Пальякка і Уккохалла.
 
ЕКСКУРСІЇ
У Пальякка знаходиться багато пам'яток, які ознайомлюють з культурою Фінляндії: парк імені першої фінноязичного поетеси Ісі Асп, старовинний водяний млин Паасікоскі, краєзнавчий будинок-музей Аскамякі, музей Пуоланка і багато іншого. Тут знаходиться найвищий в Фінляндії водоспад Хепокенгас.
 
РОЗВАГИ
Катання на собачих упряжках, походи на снігоступах, сафарі на снігоходах, командні ігри в «Пальякка-тало» (волейбол, баскетбол, теніс). Діти із задоволенням катаються на фінських санках. Проводиться безліч змагань та розважальних програм. Розмічені маршрути для самостійних походів.