ПеруПеру

Паракас

На півдні від Ліми розташований острів Паракас, який став державним заповідником, завдяки природному багатству та археологічній цінності. Паракас був центром доїнкської культури, славився своїм текстилем, виробами місцевих ремісників, досвідом знахарів у галузі медицини.
 
Подорож на великому катері до островів Балестас, де мешкають морські котики та леви, пінгвіни, пелікани та інші представники тваринного світу Тихого океану, займе близько трьох годин і не залишить байдужим навіть найдосвідченішого туриста. Зверніть увагу, що екскурсії починаються зазвичай до 11:00, потім водна гладь затягується серпанком, і екскурсії не проводяться.
 
Сама поїздка дуже приємна та пізнавальна, особливо для любителів тварин та птахів. На островах гніздяться величезні колонії олушів та бакланів. Їх послід - «гуано» - з давніх-давен використовувався для добрива грунту.
 
Під час цієї поїздки з боку моря можна буде побачити знаменитий містичний малюнок гігантського тризубця або, як його ще називають, канделябра на піщаній дюні, а під час заходу сонця - помилуватися рожевими фламінгоми в затоці Паракас. Не забудьте, що під час цієї екскурсії дуже легко можна згоріти на сонці, тому обов'язково користуйтеся захисним кремом для засмаги та головними уборами.