Париж

Слово «Париж» безвідмовно магічно діє на туристів. Світова історія, мистецтво, музика, мода, гастрономія - мабуть, немає такої сфери життя, в якій би не відзначився Париж. Реклама прищепила йому звання самого романтичного міста на планеті. І тому не вичерпується потік мандрівників, які знаходять тут чарівні середньовічні вулички та просторі бульвари, мішленівські ресторани і бістро з домашньою атмосферою, бутики з новітніми колекціями і аутлет з земними цінами, класичні театри і багатоманітним андеграунд.
 

Універсальність Парижа в тому, що місто можна відвідувати в будь-який час року і всім категоріям туристів, незалежно від рівня забезпеченості.
 
ГОТЕЛІ
Абсолютна більшість французьких міських готелів розташована в історичних будівлях, тому номери невеликі і різні по конфігурації. У столиці Франції можна оселитися в готелі на будь-який смак і будь-якого рівня. Розкішні готелі розташовані в центрі міста, а скромні і затишні - на околиці.
Потрібно бути готовими до того, що і готелі, і номери в них маленькі, особливо в 2-3 *.
Французи лояльно ставляться до людей з нетрадиційною сексуальною орієнтацією. У Парижі можна знайти готелі, де геї будуть відчувати себе комфортно.
 
ШОПІНГ
Паризькі магазини - це свого роду пам'ятка. Найбільш відомі з них треба шукати на вулицях Champs Elysees, du Faubourg, St. Honore, Avenue Montaigne, Rue de Rivoli. Маленькі вишукані і дорогі магазини знаходяться в Латинському кварталі. Антикварні магазини розташовані в будівлі Louvre des Antiquaires біля станції метро Palais-Royal, а також уздовж набережної Voltaire.
Любителям покопатися в старих речах (від меблів до біжутерії) варто відправитися в пошуках скарбів на найзнаменитіший блошиний ринок Парижа, що тягнеться від Porte de St. Ouen до Porte de Clignancourt (він працює з суботи до понеділка).
 

Літні розпродажі почнуться 27 червня і завершаться 31 липня.
 
 
 
ЕКСКУРСІЇ
У Парижі пропонуються різні екскурсії по місту: пішохідні, автобусні, з варіантами маршрутів. Крім того, можна самостійно відвідати численні музеї: від класичного Лувру до епатуючого Музею еротики.
Можна з'їздити в Версаль, Фонтенбло і Барбизон, помандрувати по замкам долини Луари.
Паризькі вулиці вузькі, на них складно розвернутися екскурсійним автобусам. Тому автобусні екскурсії в основному стартують від Опера Гарньє, а не збирають туристів по готелях.
 

Пропуск Paris Museum Pass надає можливість вільного входу, без черги і в необмеженій кількості в більш ніж 60 музеїв і пам'ятників Парижа і його околиць. Його вартість на 2 дні - 39 євро, 4 дня - 54 євро, 6 днів - 69 євро.
 
РОЗВАГИ
Париж таїть в собі незліченні варіанти денних і нічних розваг. Тут є оперні і драматичні театри, естрадні майданчики, концертні зали, кабаре, нічні клуби. Найпопулярніші кабаре міста - Lido, Moulin Rouge, Paradis Latin, Crazy Horse, Chez Michou. Найбільш відомі нічні клуби столиці - Le Queen, Locomotive, Bains-Douches, Les Folies Pigalle.
У Парижі особливе задоволення і розвага - відвідування ресторанів, кафе і барів.
Прогулянка на кораблику по Сені, аквапарк «Аквабульвар», Disneyland Paris, парк «Франція в мініатюрі», океанічний парк Жака-Іва Кусто.