Пьяштяні

Пьештяні - найвідоміший в світі словацький курорт. Він розташований на березі річки Ваг, оточений гірським масивом Поважська Іновец і Малі Карпати. Річка ділить курорт на дві частини - санаторний комплекс на острові і міську частину.
 

Пьештяні називають самим сонячним курортом країни.
 
 
ГОТЕЛІ
Найзнаменитіші готелі курорту - Thermia Palace, а також Balnea Komplex. Останній включає в себе кілька сучасних санаторіїв вищого класу, розташованих на території курортного парку. 4 готелю з'єднані критими переходами з курортно-терапевтичними і лікувальними будівлями, культурним центром. Так що пацієнти можуть приймати всі процедури, не виходячи з будинку, де проживають.
 
ЛІКУВАННЯ
Курорт знаменитий своїми мінеральними водами. Тут знаходиться 12 природних джерел мінеральної лікувальної карбонатно-сульфатної, кальцієво-натрієвої і сульфатної гипотонической термальної води з температурою + 67-69 ° С. Крім того, Пьештьяні багаті покладами сірчаних грязей, які є одними з кращих в світі. Показаннями до лікування на курорті є захворювання опорно-рухового апарату, нервової системи, ожиріння, реабілітація після травм.
 
ЕКСКУРСІЇ
З Пьештяні можна відправитися на екскурсії в Братиславу, в міста Смоленіце, Топольчанкі, відвідати замки Червени Камінь, Бецков, Чахтіце, Тренчин, Бойніцкий. Любителям природи варто побувати в ботанічному саду в Нітрі, в печері Дріни.
 
РОЗВАГИ
Для бажаючих відпочивати активно є можливості для гри в теніс, гольф, крикет, для заняття верховою їздою, водними видами спорту на прилеглому озері Слнява: водними лижами, віндсерфінгом, каное. У гори можна відправитися на пішохідні та велосипедні прогулянки. Азартні туристи можуть спробувати удачу в казино. Також відкриті бари, кафе і ресторани.
 

Влітку в Пьештяні проходить музичний фестиваль, організовуються концертні програми.