Петровац

Петровац розташований на березі широкої бухти, за 17 км на південний схід від Будви. Усі будівлі піднімаються вгору амфітеатром. Маслинові гаї та соснові ліси у поєднанні з морським повітрям створюють дуже м'який мікроклімат.
За способом життя Петровац трохи схожий на Будву, але у зменшеному вигляді: є більшість курортних розваг, багато кафе та ресторанчиків, але не так галасливо та затишніше. Петровац - сприятливе місце для спокійного відпочинку з невеликою кількістю екскурсій.
 

Це місце особливо популярне у туристів із дітьми.
 
 
ГОТЕЛІ
Готелів мало, серед них переважають 3–4*. В основному пропозиції щодо розміщення — приватні котеджі та вілли. Від готелів першої лінії до моря – метрів 50–100.
 
ПЛЯЖІ
У Петроваці 2 пляжі. Основний, який закінчується фортецею Кастелло, — із червоного піску, один із найкрасивіших на Будванській Рів'єрі. Другий - піщано-гальковий пляж Лучице. Море тут чисте, пологе дно.
 

Шлях до моря від найдальшої точки Петроваца займає трохи більше 15 хвилин. Спуск від гір до моря не надто крутий.
 
РОЗВАГИ
У Петроваці можна зайнятися дайвінгом, найняти човен з човнярем і сплавати до острівців або вздовж узбережжя. Можна прогулятися до монастиря Режевичі, що за 3 км від Петроваца, до якого веде гарна стежка.
Нічне життя протікає на танцмайданчиках, дискотеках, у кафе, барах та нічному клубі.
Якщо захочеться більше веселощів та розваг, до Будви можна доїхати за 20 хвилин.
 

Всі екскурсії починаються з Будви, і деякі маршрути такі, що забирати туристів з Петроваца дуже незручно. Тому на деякі екскурсії треба буде добиратися до Будви самостійно — автобусом чи таксі.